دوشنبه - 2018 اکتبر 22 - 12 صفر 1440 - 30 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 98764
تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1395 12:53
تعداد بازدید : 410

نشست در خصوص شرکت طلاب در حلقه های صالحین ، مدرسه علمیه بقیه الله الاعظم نسیم شهر (عج)

نشستی در خصوص ترغیب طلاب ، جهت فعالیت گسترده در گروه های شجره طیبه حلفه صالحین توسط حجت الاسلام و المسلمین آقای رضایی مسئول تربیتی سپاه ناحیه بهارستان ،در سالن مدرسه برگزار شد .

 نشستی در خصوص ترغیب طلاب ، جهت فعالیت گسترده در گروه های شجره طیبه حلفه صالحین  توسط حجت الاسلام و المسلمین آقای رضایی مسئول تربیتی سپاه ناحیه بهارستان ،در سالن مدرسه برگزار شد .

طرح صالحین

طرح صالحین (شجره طیبه صالحین)،از سال 1387 توسط مقام معظم رهبری کلید خورد وآقا دستور تشکیل شجره طیبه صالحین را به همه سپاه دستور دادند که یکی از کارهای بی نظیری است که توسط انقلاب انجام می شود وکار بسیار حکیمانه ای است که اهدافی را دنبال می کند.

پیشگامان ،در این طرح طلاب می باشند.قبل از این طرح،مسئوول تعلیم وتربیت پاسداران بودند اما بعد از این آمدن این طرح،مسئوولین آن طلاب شدند،علتش این است که خمیرمایه اصلی طلاب تربیت است،هم دغدغه کار تربیتی دارند،هم آگاهند.

هدف از طرح صالحین:تربیت انسان مومن،بصیر،انقلابی وانسانی در سطح مجموعه بسیج وپایگاهها که هم تراز انقلاب باشد

آماده سازی بستر برای ظهور حضرت ولی عصر(عج)،کادر سازی برای انقلاب

این وظیفه در حقیقت برگردن انبیا گذاشته شده است.مربیان صالحین در واقع ادامه دهندگاه راه انبیاء می باشند،می خواهند کار تزکیه وتعلیم را انجام دهند.خداوند بهترین بندگانش را برای این کار (تعلیم وتربیت)


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :