دوشنبه - 2018 اکتبر 22 - 12 صفر 1440 - 30 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 98670
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1395 12:19
تعداد بازدید : 419

نشست موضوع شناسی و راهکارهای ارائه موضوع پژوهشی و منبع شناسی برگزار شد

به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خواهران استان تهران و مرکز تخصصی فقه و اصول قبا، نشست موضوع شناسی و منبع شناسی با هدف تدوین پایان نامه در راستای رفع مشکلات جامعه و با رویکرد مسائل مستحدثه در مرکز تخصصی قبا برگزار شد. نشست موضوع شناسی و راهکارهای ارائه موضوع پژوهشی و منبع شناسی برگزار شد.
به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خواهران استان تهران و مرکز تخصصی فقه و اصول قبا، نشست موضوع شناسی و منبع شناسی با هدف تدوین پایان نامه در راستای رفع مشکلات جامعه و با رویکرد مسائل مستحدثه در مرکز تخصصی قبا برگزار شد.
در این نشست آقایان سید محمد اکرمی دانشیار ژنتیک پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاون همکاری های بین المللی حوزه قائم مقام وزیر، حجت الاسلام سید مرتضی موسوی شاهرودی داور تخصصی مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران،عضو کمیسیون فقه و اصول و تفسیر مرکز مدیریت حوزه علمیه تهران و عضو کمیسیون فقهی بعثه حج مقام معظم رهبری و خانم پورحمزه معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان تهران حضور داشتند.
در ابتدای این نشست، حجت الاسلام شاهرودی به تبیین موضوع شناسی و منبع شناسی در زمینه فقه پرداخت. سپس اکرمی با معرفی رشته اخلاق پزشکی و معرفی برخی بانک های اطلاعاتی ایران، نمونه هایی از پژوهش های میان رشته ای در زمینه مرگ مغزی، سقط درمانی و اهدای جنین را تشریح نمود.
در ادامه این جلسه، پورحمزه معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان تهران با ارائه گزارش مبسوطی از وضعیت پایان نامه ها و مشکلات پیش روی طلاب سطح سه، به تشریح آیین نامه مربوط و مراحل اجرایی تصویب تا دفاع و ارائه راهکارهایی در خصوص مشکلات مربوط به آن پرداخت. وی در خاتمه، سوالات طلاب شرکت کننده در زمینه امور سطح سه را توضیح و تبیین نمود.
یادآور می شود طلاب خواهر استان تهران جهت اطلاع از نکات مطروحه در مورد آیین نامه و مراحل اجرایی پایان نامه می توانند به فایل ذیل مراجعه نمایند:
در مورد پایان نامه


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :