دوشنبه - 2018 اکتبر 22 - 12 صفر 1440 - 30 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 98417
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1395 17:23
تعداد بازدید : 344

جشن میلاد امام محمد باقر (علیه السلام) در مدرسه حضرت فاطمه (سلام الله علیها)

جشن میلاد امام محمد باقر (علیه السلام) در مدرسه حضرت فاطمه (سلام الله علیها)

واحد فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه (سلام الله علیها) روز یکشنبه مورخ 22/1/95 ، به مناسبت حلول ماه مبارک رجب و میلاد با سعادت امام محمد باقر (علیه السلام) ، مراسم جشنی با شکوه برگزار نمود.

چيزي با چيزي نياميخته است که بهتر از حلم با علم باشد .

امام محمد باقر (علیه السلام)

بحارالانوار ، دار احياء الترا العربي ، ج 75، ص(172)

 

واحد فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه (سلام الله علیها) روز یکشنبه مورخ 22/1/95 ، به مناسبت  حلول ماه مبارک رجب و میلاد با سعادت امام محمد باقر (علیه السلام) ، مراسم جشنی با شکوه برگزار نمود.

دراین جشن که با سخنرانی سرکار خانم جان نثاری مدیریت محترم حوزه و استاد اخلاق مدرسه متبرک گردید، به اهدا جوایز نفرات برتر و نخبه علمی و اخلاقی و نفرات برگزیده مسابقات درمدرسه توسط ایشان پرداخته شد.

سپس سرکار خانم جان نثاری ضمن تبریک حلول ماه رجب ، به بیان فضیلت ها و اعمال عبادی این ماه اشاره نمود و انجام آنها را بهترین راه رسیدن به کمال عبادی در ماه های شعبان و رمضان دانست.

ایشان خاطر نشان کرد: تمامی اعمال عبادی در زمان  و مکان مناسب دارای آثار ویژه و برکات غیر قابل وصف می باشد، که غفلت از بعضی از این شرایط خسارات جبران ناپذیری را در نفس انسان بجا می گذارد.

ایشان همچنین این ماه را ماه آمادگی برای انجام هر چه بهتر  تکالیف شرعی و نیز انجام متاهدانه   معروفات عرفی دانست و به  طلاب سفارش نمود تا یکدیگر را در این امر یاری دهند.

سپس با مدیحه ثرایی مداح اهل بیت سرکار خانم جوانمرد و پذیرایی از طلاب این مراسم به پایان رسید. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :