جمعه - 2018 اکتبر 19 - 9 صفر 1440 - 27 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 98415
تاریخ انتشار : 25 فروردین 1395 17:17
تعداد بازدید : 232

برگزاری جلسه هیئت امنا و کادر مدرسه علمیه حضرت فاطمه(سلام الله علیها)

برگزاری جلسه هیئت امنا و کادر مدرسه علمیه حضرت فاطمه(سلام الله علیها)

روز چهار شنبه مورخ 25/1/95 ، جلسه ی تعامل میان کادر مدرسه علمیه حضرت فاطمه (سلام الله علیها)و هیئت امنای این واحد آموزشی برگزار گردید. این جلسه با سخنرانی جناب آقای حجةلاسلام والمسلمین جناب آقای مرسلی رئیس هیئت امنا ، و تمامی کادر مدرسه به همراه مدیریت محترم جهت تعامل هر چه بیشتر و بهبود روز افزون این مجموعه برگزار گردید.

روز چهار شنبه مورخ 25/1/95 ، جلسه ی تعامل میان کادر مدرسه علمیه حضرت فاطمه (سلام الله علیها)و هیئت امنای این واحد آموزشی برگزار گردید.

این جلسه با سخنرانی جناب آقای حجةلاسلام والمسلمین جناب آقای مرسلی رئیس هیئت امنا ، و تمامی کادر مدرسه به همراه مدیریت محترم جهت تعامل هر چه بیشتر و بهبود روز افزون این مجموعه  برگزار گردید.

حاج آقای مرسلی در ابتدا به فضائل ماه رجب اشاره نمودند و  اهمیت اعمال این ماه شریف را بیان نمودند.

سپس ایشان به تبیین  اهمیت کار حوزه های علمیه در سطح جامعه پرداخته و وظائف حوزه ها را برشمردند.

همچنین آقای مرسلی به خطرات و تهدید های پیش رو از طریق جریان های انحرافی در حال فعالیت میان جوان ها اشاره نمود.

ایشان بیان داشت: وجود جریان های انحرافی در میان جوان ها و تغییر نگرش و پوشش در سطح جامعه نشان دهنده این است که کشور ما هدف قرار گرفته است و به همین علت است که حضرت آقا فرموده اند جریان نفوذ را جدی بگیرید.

وی خاطر نشان کرد: فقر فرهنگی را بزرگترین  نقطه ضعف جامعه دانست و تفاوت حوزه و دانشگاه را در  کارکرد فرهنگی دانست.

هم چنین در این نشست کار فرهنگی در حوزه را بزرگترین هدف حوزه مطرح کردند و تحقق این امر را در به کار گیری از اساتید و کادر متعهد و دلسوز شمردند.

در انتها ایشان چنین بیان داشت : امروز ما قیام کردیم برای حفظ و تجهیز جوانها در گسترش افکار اهل بیت و سنگر بانی مکتب ائمه ( علیهم السلام) و برای این امر ما باید امتیازات دانشگاه را بگیریم و با کمالات حوزه ادغام کنیم و این مهم با  ساختار حوزه از طریق کادر و استاد متعهد انجام می گیرد و فضای فرهنگی حوزه و کار های فوق برنامه و پژوهش های هدفمند و تشویق و ترغیب جوانها از ابزار این مهم است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :