شنبه - 2018 دسامبر 15 - 7 ربيع الثاني 1440 - 24 آذر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 93502
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1394 12:51
تعداد بازدید : 327

مدافع حرم و حریمت

السلام علیک یا زینب کبری(سلام الله علیها)- مدرسه علمیه امام خمینی(ره)

ما خداوند را شاکریم که لیاقت خدمت در سایه سار شما را یافته ایم. ما خود را مدافع حرم و حریمت می دانیم، مدافع بودن را از شما آموختیم.
مدافع حرم و حریمت
السلام علیک یا زینب کبری(سلام الله علیها)

سلام بر بانوی آفتاب و مهربانی حضرت زینب(سلام الله علیها)
عمه سادات سلام گرم ما را از راه دور پذیرا باش.
ما خداوند را شاکریم که لیاقت خدمت در سایه سار شما را یافته ایم. ما خود را مدافع حرم و حریمت می دانیم، مدافع بودن را از شما آموختیم.
مدافعی که میم آن نشان از مردانگی، دال آن نشان از دفاع غیورانه، الف آن نشانه از آزادگی، فاء آن فداکاری و عین آن علامت عشق به حسین(علیه السلام) است.

ای بانوی آب و آیینه اگر روزی شاهد به بند کشیده شدن کودکان برادرت بودی امروز نیز شاهد باش که کودکان و زنان شیعه به اسارت می روند. اگر شما روزی از حریم اسلام دفاع کردید، امروز وظیفه ماست که ادامه دهنده راه شما باشیم.
ای بانوی مهربان، اگر روزی در صحرای نینوا شاهد شهادت بهترین مردان خدا روی زمین بودی، امروز نیز شاهد دلاوری های مردان ایران زمین نیز باش که غیورانه برای حفظ حریم حرمتان جانشان را به پیشگاه شما هدیه می کنند و سر بر بالین سرورشان حسین بن علی (علیه السلام) می نهن. و نامشان را پرافتخار در زمره ی شهدای کربلا ثبت می کنند تا پرچم اسلام بر گنبد با شکوهتان تا قیام قائم آل محمد برفراز باشد. شادی روحشان صلوات
رقیه حاتمی/ فارغ التحصیل


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :