دوشنبه - 2020 سپتامبر 21 - 4 صفر 1442 - 31 شهريور 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 90072
تاریخ انتشار : 5 دی 1394 14:12
تعداد بازدید : 498

نشست «دختران آفتاب» در مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) برگزار شد

برگزاری نشست نقد و نظر درباره کتاب «دختران آفتاب» در مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) برگزار گردید.


در روز شنبه 94/10/5 نشست بررسی، نقد و نظر در رابطه با کتاب «دختران آفتاب» با حضور طلاب پایه های مختلف در سالن اجتماعات مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) برگزار گردید.
در این نشست، پس از اهداء جوائز به مقالات و نفرات برتر؛ دو نفر از برگزیدگان به بیان نقد و نظر خود در رابطه با این کتاب پرداختند.
در این نشست بیان شد که؛ کتاب «دختران آفتاب»؛ جواب گفت وگوهای تربیتی و نقدهای اجتماعی و شوخی جمع های خانوادگی و محفل های مختلط زنانه و مردانه درباره ی مسائل زنان است.
کتاب برای والدین رفع کننده ی برخی گره های ذهنی در روابط عاطفی شان با همسرشان است و همچنین کلیدهای خوبی از نیازهای تربیتی فرزندان را در اختیارشان قرار می دهد و برای فرزندان و به ویژه دختران، آگاهی و ترسیم فضای آینده و پیش رو را به دست می دهد.
نویسندگان این اثر نیز از جمله نقاط قوت این کتاب عنوان شد و سبک نوشتاری کتاب را مورد تایید و تمجید بیشتر قرار داد. در نقدی که به طراحی جلد ساده کتاب وارد گردید؛ خانم زائری از طلاب برگزیده، این بااصطلاح نقص را با توجه به محتوای ساده، روان و جذاب کتاب غیر قابل توجه دانسته و در مقابل، آن را زیباترین تصویرگری برای مفاهیم معصومانه و پرمحتوی کتاب عنوان نمود.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :