دوشنبه - 2020 ژانوِيه 20 - 25 جمادي الاول 1441 - 30 دي 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 84885
تاریخ انتشار : 17 مهر 1394 11:44
تعداد بازدید : 512

حجت الاسلام والمسلمین آقامیری مدیرعامل موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان شد

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا آقامیری با حفظ سمت در جایگاه مدیر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران به عنوان مدیرعامل موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان منصوب شد


حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید مهدی خاموشی طی حکمی، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا آقامیری را که تا پیش از این، عضو هیئت مدیره موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان بود، به سمت مدیر عامل این موسسه منصوب کرد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در این حکم، از افزایش کارایی و چابک سازی موسسه تبیان، توجه به تکنولوژی های به روز در حوزه فناوری اطلاعات و به کار گیری جدیدترین دست آوردها، توجه به افزایش حجم محتوای اسلامی و ایرانی در فضای مجازی، به روز رسانی سرمایه های فنی و تکنولوژیکی و همکاری و هماهنگی مناسب با نهادها و سازمان های متولی حوزه فناوری اطلاعات در کشور، به عنوان اساسی ترین وظایف مدیرعامل جدید موسسه تبیان نام برده است.
همچنین در پایان این حکم، حجت الاسلام والمسلمین خاموشی از زحمات و تلاش های چندین ساله علمی و مدیریتی دکتر علیرضا طالب پور که از سمت مدیرعامل استعفا داده اما همچنان به عنوان عضو هئیت مدیره موسسه تبیان فعالیت خواهند کرد، قدردانی نموده است.
از سوابق حجت الاسلام و المسلمین آقامیری، می توان به عضویت در هیئت منصفه مطبوعات (سه دوره)، مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران، مدیریت سایت سازمان حج و زیارت و ...اشاره کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :