سه شنبه - 2020 اکتبر 20 - 4 ربيع الاول 1442 - 29 مهر 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 272304
تاریخ انتشار : 7 مهر 1399 15:50
تعداد بازدید : 12

مدرسه علمیه امام خمینی(ره)

برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس (زنان عاشورایی)

برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس (زنان عاشورایی)

🔻نمایشگاه دفاع مقدس در فضایی بهداشتی و در ایام کرونا با فاصله گذاری به وسیله چفیه و سربند و شاخه گل به یاد شهیدان در راستای زنده نگه داشتن راه شهدا برگزار شد.

🔻این نمایشگاه شامل صحنه های از جنگ و وقایع جبهه بود که با سه راه جدا شده و بازماندگان دفاع مقدس را که شامل شهدا، جانبازان و اسرا بود. 

🔻در پایان هر راه نمادهایی از سه گروه ساخته شده بود که با حضور خانواده شهدا، جانبازان و اسرا آراسته گردیده بود.

🔻در مجموع این راه ها به اتاقی با نام مثل شهیدان می رسید که در آن با بهره مندی از سیره شهدا و سیر در زندگانی بازماندگان جنگ بازهم دو گروه خیر و شر را می شود رقم زد و دوران را می شود پیمود.راه شر و بدی که شامل وقایع ناگوار بعد از جنگ چون فتنه انگیزی، ترور، امضاء اسناد مضر برای انقلاب، ارتکاب گناهان کبیره و… است،  و ختم به بن بست می شود و راه خیر که راه شهیدان است و سربازانی چون مدافعان

🔻 حرم، شهدای امریه معروف، مدافعان سلامت و… ثمره آن هستند و در نهایت همه اقشار جامعه اسلامی اعم از جامعه روحانیت، جامعه مهندسین، پزشکان و شهدای اسلام در تشکیل تمدن نوین اسلامی نقش داشته و قیام آخر الزمان را با امامت امام زمان ارواحنا فداه رقم خواهند زد. 

🔻این نمایشگاه با هدف توضیح و شرح پیرامون دفاع مقدس و درس های که می شود از آن گرفت و همچنین باز سازی فضای جنگ و به نوعی تلنگری برای حفظ دستاوردهای جنگ تحمیلی بود. 

🔻در پایان از کلیه میهمانان با هدایایی چون جانماز و ماسک تولید شده توسط جهادگران سربازان ولایت پذیرایی شد.

🔻از این نمایشگاه امام جمعه محترم و مسئولان شهرستان و مسئولان سپاه پاسداران بازدید نمودند.

🗓 جمعه ۴ مهر ماه ۱۳۹۹
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :