پنج شنبه - 2020 ژوئن 04 - 13 شوال 1441 - 15 خرداد 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 267017
تاریخ انتشار : 13 فروردین 1399 14:51
تعداد بازدید : 48

مدرسه علمیه الزهرا س واوان

پشت خاکریزها (صحنه هایی از فعالیت های جهادی طلاب در مبارزه با ویروس کرونا)

طلاب حوزه علمیه الزهرا س واوان همسو با دیگر آحاد مردم، بصورت جهادی در صحنه مبارزه با ویروس کرونا حاضر شدند

بسم رب الشهداء و الصدیقین

این روزها، گویی حال و هوای هشت سال دفاع مقدس را تداعی می کند؛ روزهایی که گروهی غیور و مخلص به خط مقدم می رفتند و گروهی دیگر از زنان و مردان غیور و مخلص، پیر و جوان و کودک و جوان، پشت جبهه یاری گر رزمندگان بودند. هر کس به طریقی که می توانست کمکی می کرد؛ ولو به یک قرص نان یا نامه و پیامی که مجاهدان مخلص را یاری کند.

امروز اما، خط مقدم و پشت جبهه گویا یکی شده است؛ همه در صحنه اند و در خط مقدم ...

دیروز نامش دشمن بعثی بود و اسلحه اش توپ و تانک .

و امروز نامش دشمن بشریت و معنویت است و سلاحش  ...

دشمن همان دشمن است فقط با رنگ و بویی دیگر ...

ولی حق باوران و حق جویان عالم همچنان در دفاع از اسلام و معنویت دلیرانه ایستاده اند.

رزمندگان دیروز در خط مقدم و جبهه ها بودند و امروز تمام مردم رزمنده اند که با وجود مشکلات و فشارهای دشمن، ایمان و باورشان به ارزش های والای اسلام، روز بروز عمیق تر می شود. 

طلاب حوزه علمیه الزهرا س واوان همسو با دیگر آحاد مردم، بصورت جهادی و در لبیک به رهبر معظم انقلاب مدظله مبنی بر جنگ بیولوژیک در صحنه حاضر شدند.

در همین راستا، جلسه ای فوق العاده با حضور کارشناس بهداشت از مرکز بهداشت واوان و مدیریت محترم و کادر در خصوص راهکارهای بهداشتی برگزار شد که با توضیحات ارائه شده، کلاس ها و فضای حوزه علمیه به کمک کادر و خدمه حوزه، ضدعفونی گردید.

طلاب نیز بصورت جهادی به دوخت ماسک در منزل و حوزه های بسیج و حضور در بیمارستان ها اقدام نمودند. لازم به ذکر است فعالیت های طلاب در زمینه نذر و قرائت زیارت عاشورا، حدیث کساء، دعای هفتم صحیفه سجادیه(تاکید مقام معظم رهبری مدظله) و مطالب ضروری در خصوص ویروس کرونا، با تشکیل گروه هایی در فضای مجازی سازماندهی شد. به نیت سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان عج، شفای تمامی مریضان، ریشه کن شدن بیماری اخیر در سراسر جهان و بویژه ایران، عزت مسلمین و مسلمات و مظلومان و حقیقت جویان عالم، موفقیت و سلامتی جامعه پزشکی ایران و تمامی دلسوزان و جهادگران ، به نیت آمرزش همه درگذشتگان و به نیت حاجت قلبی تمامی عزیزان

همچنین حوزه علمیه و طلاب مبلغ به طور هماهنگ، تصاویر و جملات تاثیرگزار و امید بخش با محتوای آیات، روایات، کلام رهبر معظم مدظله، سخنان علما را در فضای مجازی (کانال حوزه و همچنین گروه های طلاب) پخش کردند.

از دیگر اقدامات حوزه علمیه و طلاب جهادی، جمع آوری هزینه و خرید اقلام ضروری همراه با پک بهداشتی و همچنین ذبح قربانی و اهدا به خانواده های نیازمند بود.

همچنین طلاب مبلغ با شناسایی شبهات در خصوص ویروس کرونا و جریان سازی و سوء استفاده شبکه های معاند، به پخش و انتشار کلیپ ها و آیات و روایاتی در خصوص پاسخگویی به شبهات اقدام نمودند؛ مطالب بصورت استخراج از آیات و روایات و ساخت عکس نوشته و ... و یا انتشار کلیپ های موجود درفضای مجازی و رسانه ملی بود.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :