سه شنبه - 2020 آگوست 04 - 15 ذيحجه 1441 - 14 مرداد 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 266464
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1398 0:0
تعداد بازدید : 59

مدرسه حضرت خدیجه سلام الله علیها

اردوی معنوی و زیارتی حضرت ثامن الحجج

پس از پایان امتحانات، برنامه ی اردوی معنوی و زیارتی حضرت ثامن الحجج برگزار شد.

بسمه تعالی

مَولایَ لا یزورک الّا الخواص مِن الشیعه

حمد وسپاس خداوندی را که ما را از خواص شیعیان قرار داد که به زیارت مولا و سرورمان علی بن موسی الرضا علیه السلام موفق شده ایم.

معاونت فرهنگی مدرسه حضرت خدیجه سلام الله علیها گفت: پس از پایان امتحانات، برنامه ی اردوی معنوی و زیارتی حضرت ثامن الحجج برگزار شد. مافی خاطر نشان کرد که این زیارت که در فضایی بسیار نورانی و معنوی و زیارتی حضرت ثامن الحجج برگزار شد. مافی خاطر نشان کرد که این زیارت که در فضایی بسیار نورانی و معنوی و در آستانه ی میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها رقم خورد، بازخوردهای بسیار خوبی داشت.

 در این سفر حدودا سه روزه، طلاب در کنار مدیریت و معاونین و اساتید خود، در جمع صمیمی و پرنشاط، هم موفق به درک حضور نورانی امام الرئوف در زیارت ها گشته و هم در جمع های معنوی و حلقه های صمیمی از بیانات اساتید اخلاق و تهذیب بهره مند شدند. حضور در دعای کمیل حرم و دعای ندبه به صورت دسته جمعی از برکات ویژه این سفر بود.

معاون فرهنگی این مدرسه افزود: از ویژگی های خاص این سفر آشنا کردن جمع طلاب و اساتید با زیارت معروف به هفت حدیث امام رضا علیع السلام بود، که این زیارتنامه توسط معاونت فرهنگی به تعداد طلاب از واحد تلاوت نور حرم مطهر رضوی دریافت و توزیع گردیده و فرازهایی از آن برای طلاب توضیح داده شد.

در نهایت رضایت طلاب و دریافت های معنوی و تقاضای سفرهای مجدد گروهی به این آستان مقدس نشانگر لذّت و احساس رضایت و نشاط این کاروان زیارتی بود.

بحمدالله و المنه


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :