سه شنبه - 2020 آگوست 04 - 15 ذيحجه 1441 - 14 مرداد 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 266462
تاریخ انتشار : 5 بهمن 1398 0:0
تعداد بازدید : 62

مدرسه علمیه حضرت خدیجه سلام االه علیها

اولین همایش گردهمایی فارغ التحصیلان مدرسه علمیه حضرت خدیجه سلام االه علیه

اولین همایش گردهمایی فارغ التحصیلان مدرسه علمیه حضرت خدیجه سلام االه علیها برگزار شد.

مقام معظم رهبری: گاهی اوقات کاری که یک سخنران و مبلغ میتواند انجام بدهد، صد فقیه نمی توانند انجام دهند.

اولین همایش گردهمایی فارغ التحصیلان مدرسه علمیه حضرت خدیجه سلام االه علیها برگزار شد.

معاونت فرهنگی این مدرسه اعلام کرد؛ اوّلین نشست فارغ التحصیلان این مدرسه با حضور مدیریت محترم و معاونت فرهنگی مدرسه در روز دوشنبه، 5 بهمن بر طبق فراخوان قبلی طلاب فارغ التحصیل برگزار گردید. مافی اظهار کرد نباید تصمیم مدرسه مبنی بر تشکیل کانون فارغ التحصیلان و ارتباط نزدیک طلاب فارغ التحصیل با مدرسه و هم چنین اطلاع مدرسه از وضعیت کنونی و فارغ التحصیلان؛ طی چند فراخوان، اوّلین گردهمایی تشکیل شد. در این نشست صمیمی و مفید، ابتدا از اشتغالات این عزیزان و سطح دروسی که بعد از فارغ التحصیل شدن از این مدرسه و میزان علاقه مندی شان به همکاری با مدرسه سوالاتی مطرح گردید.

طلاب فارغ التحصیل با اظهار خوشحالی از ین که حوزه در صدد ارتباط مجدد با آن هاست و وضعیت تحصیل و اشتغالات خود مطالبی بیان شد. سپس معاونت فرهنگی ضمن خوش آمدگویی مطالب را راجع به مسئولیت های طلاب فارغ التحصیل در این برهه خاص از نظام اسلامی و نیاز شدید جامعه به حضور فعال این عزیزان بیان کرد. مافی اظهار داشت که عزم راسخ مرکز مدیریت حوزه های علمیه و هم چنین مدرسه ی حضرت خدیجه سلام الله علیها بر تشکیل کانون فارغ التحصیلان این مدرسه، باعث فراخوان شما و تشکیل این جلسه گردیده است. پس از آن سازوکار تشکیل این کانون و نوع فعالیت های آن به اطلاع طلاب رسید. هم چنین تمهیداتی در بدو ورود ایشان به کانون از طرف مدرسه اندیشیده شده و برای تقویت آن ها در مسیر تبلیغ و تحقیق و ... آماده گردیده است به اطلاع شان رسانده شد.

این تمهیدات اعم از یک دوره تخصصی تبلیغ با روش نوین توسط موسسه امام هادی علیه السلام (با تولیت حجه الاسلام و المسلمین پناهیان) و کلاس های تدبر در قرآن در ادامه همین دوره است، هم چنین استفاده ی این عزیزان از کلاس های تخصصی مهدویت که در حوزه در حال برگزاری است می باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :