دوشنبه - 2020 ژوئن 01 - 10 شوال 1441 - 12 خرداد 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 266299
تاریخ انتشار : 30 بهمن 1398 11:16
تعداد بازدید : 34

مدرسه علميه زينب(س) شاهد

جشن میلاد حضرت زهرا (س)

برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) با خضور طلاب ، اساتید، اهالی شهرک فجر، دانش آموزان دبیرستان محدثه (س)

جشن ولادت حضرت زهرا(س)

تاریخ : 27/11/98

سخنران: سرکار خانم توکلی

مداح : سرکار خانم نوری

در سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام مادر و روز زن، مدرسه علمیه حضرت زینب (س) شاهد اقدام به برگزاری جشن در تاریخ یکشنبه 27 بهمن ماه نمود

در این مراسم علاوه بر طلاب ،اساتید ،کادر مدرسه و اهالی شهرک ، میهمانان ویژه ایی در مدرسه حضور داشتند.

از چندی قبل با هماهنگیهای صورت گرفته با سرکار خانم ماجدی ریاست محترم آموزش و پرورش منطفه 3 بنا بر این قرار گرفت که جهت آشنایی دانش آموزان دبیرستانی با حوزه های علمیه از ایشان برای حضور در حوزه دعوت به عمل آید که به لطف الهی توانستیم با مدیریت مدرسه محدثه(س) سرکار خانم راستی هماهنگیهای لازم را انجام داده و در روز جشن ، دانش آموزان پایه یازدهم  آن مدزسه در حوزه حضرت زینب (س) حضور پیدا کردند .

در این مراسم  بعد از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ، سرکار خانم امراللهی مدیریت مدرسه ضمن خوش آمدگویی به میهمانان  سخنانی را در رابطه با نامهای حضرت زهرا (س) ومعانی آن ایراد نمودند .

سپس سرکار خانم نوری  به مداحی پرداختند و دوستان را به فیض رساندند .

  سرکار خانم توکلی از اساتید حوزه و با سابقه در امر تبلیغ ، سخنرانی زیبایی به فراخور حال دانش آموزان دبیرستانی داشتند که مورد توجه و استقبال عزیزان قرار گرفت.ایشان چند حدیث در مورد دختران از پیامبر(ص) بیان نمودند و به تحلیل و بررسی آنها پرداختند.همچنین ایشان به ضرورت یادگیری علوم دینی اشاراتی در خلال سخنانشان داشتند.

بعد از آن به دانش آموزانی که اسامی فاطمه و زهرا داشتند هدایایی اهدا شد و سپس به رسم یادگاری از طرف حوزه به تمامی دانش آموزانی هدایایی تقدیم گردید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :