دوشنبه - 2020 سپتامبر 28 - 11 صفر 1442 - 7 مهر 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 265132
تاریخ انتشار : 23 دی 1398 9:5
تعداد بازدید : 49

اخبار پژوهشی - مدرسه علمیه نورالزهرا(س)

بازدیدعلمی از کتابخانه تخصصی کوثرر

بازید از کتابخانه فوق تخصصی و مرکز پژوهشگاه علمی کوثر توسط ،مسئول کتابخانه ( خانم صادقی) و استاد پژوهشی( خانم حسین آبادی) به همراه طلاب پایه دوم و چهارم مدرسه علمیه نور الزهرا(س) مورخ 10/9/98از ساعت 9-12

  

به مناسبت هفته کتاب و پژوهش  این مدرسه در صد بازید از کتابخانه فوق تخصصی و مرکز پژوهشگاه علمی کوثردر تاریخ  98/9/10 از ساعت 9-12  نمود .

 

باتوجه به اطلاعیه مجتمع آموزشی کوثرمبنی بردعوت از تمامی مدارس حوزه های علمیه خواهران برای  بازید از کتابخانه فوق تخصصی خود،مسئول کتابخانه و استاد پژوهشی و طلاب پایه دوم و چهارم مدرسه علمیه نور الزهرا(س) مورخ 98/9/10از ساعت 12-9از کتابخانه و مرکز پژوهشگاه علمی کوثردرآنجا حضور بهم رساند و از  کتابخانهبازدید کردند.

در ابتدا طلاب از نمایشگاه و دست آوردهای پژوهشی-علمی و تازه های نشر کتاب و  .....دیدن کردند  و کتب مورد نظر خود را خریداری نمودند.

سپس مسئول کتابخانه مجتمع کوثر تمام قسمتهای کتابخانه اعم از( سایت ،کتب خطی،منابع مرجع،منابع تخصصی و......) را به طلاب معرفی نمودند و در هر قسمت توضیحات لازم را بیان نمودند وطلاب از نزدیک با محتوی کتب آشنا شدند و همزمان  نیزاستاد مربوطه سرکار خانم حسین آبادی  به سوالات و پرسش های طلاب که با درس منبع یابی در ارتباط بودرا پاسخ دادند .

در ادامه نیز از پژوهشکده مجتمع آموزشی بازدید بعمل آمد ، اولین پژوهشکده تخصصی بانوان در استان تهران توسط این مرکز در دی ماه سال 1397تاسیس شد .

سرکار خانم دکتر ارفع مسئول گروه تفسیر به معرفی کار گروه ها ( تفسیر ، فقه و اصول، تاریخ ) نشریه پژوهشی، گام های پژوهشی، طرح پژوهشی ، چشم انداز و اهداف آن پرداختند و طلاب علاقمند به ارائه مقاله و مشارکت علمی با این واحد علمی شدند .


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :