چهارشنبه - 2020 سپتامبر 30 - 13 صفر 1442 - 9 مهر 1399
17089رکورد در مدت زمان 1.357ثانیه
عبارت مورد جستجو :
آورده اند که ساره نیز چون خدیجه ام المومنین ثروتی بسیار داشت و آن مال بسیار را در اختیار ابراهیم پیامبر گذاشت تا ابراهیم در راه اعتلای توحید صرف نماید، بنابراین با اموالی که در اختیار داشت وارد مصر شد.
نشست فرهنگی «امر به معروف و نهی از منکر» با عنوان واجب فراموش شده در مدرسه علمیه خواهران حضرت قاسم بن الحسن(ع) برگزار شد.
در مدرسه علمیه نورالزهرا (س) ،نشریه ای بانام طهورا با سردبیری خانم روستا و مطالب طلاب حاضر در مدرسه وفارغ التحصیلان تدوین می گردد که در دو دوره برتر کشوری گردیده است .در این نشریه مطالب فرهنگی ،سیاسی ،پژوهشی ،...قرار داده شده که مورد توجه طلاب بوده واز آن استفاده وبهره وافی می برند .
از شروع سال تحصیلی بنا به توافق بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عج و رابط مدرسه علمیه نورازهرا (س) کلاسهای مهدویت برای طلاب و مردم محله برگزار می گردد .هدف اصلی از برگزاری این دوره ها آشنایی هرچه بیشتر مردم وطلاب علوم دینی با حضرت مهدی عج وزمینه سازی برای ظهور ایشان می باشد .
امروز نفوذ دشمن یکی از تهدیدهای بزرگ است برای این کشور؛ دنبال نفوذند. نفوذ یعنی چه؟ نفوذ اقتصادی ممکن است، که البتّه کم اهمّیّت ترین آن نفوذ اقتصادی است؛ و ممکن است که جزو کم اهمّیّت ترین [هم ] نفوذ امنیّتی باشد. نفوذ امنیّتی چیز کوچکی نیست امّا در مقابل نفوذ فکری و فرهنگی و سیاسی، کم اهمّیّت است. ....
مراسم شیر خوارگان حسینی در تکیه بزرگ تجریش برگزار شد.
به مناسبت سالروز شهادت حضرت رقیه(س) مراسم ویژه ای با حضور جمعی از طلاب عاشقان ولایت و امامت و محبان خاندان ائمه اطهار(ع) در در مدرسه ی علمیه صالحیه برگزار شد.
پورتال حوزه علمیه خواهران دوشبه ۹۴/۰۹/۳۰ در مراسم اختتامیه نمایشگاه کتاب در مدرسه علمیه امام حسن مجتبی ع، رونمایی خواهد شد.
در همایش بزرگ رهروان زینبی که دریازدهمین روز ماه محرم درامامزاده صالح (ع) با حضور جمعی از بانوان برگزار شد، طلاب با تقدیم چهل حدیث از سرور و سالار شهیدان، راه حضرت زینب (س) را زنده داشته وحوزه را بستری مناسب برای کمال جویی،کمال خواهی معرفی کردند.
در اولین دهه ماه محرم، طلاب روز خود را با نام یاد سالار شهدا و ختم زیارت عاشورا آغاز میکنند
  • تعداد رکوردها : 17089