چهارشنبه - 2020 سپتامبر 30 - 13 صفر 1442 - 9 مهر 1399
17089رکورد در مدت زمان 22.29ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مسابقه کتابخوانی «پیام قافله سالار اسرای کربلا» در مدرسه علمیه الزهرا س ری برگزار شد.
زیارت جامعه کبیره یکی از برترین زیاراتی است که با فقرات بلندش به اوج وجود ائمه اطهار(ع) نظر دارد و زمینه معرفت برتر و عرفان کامل تر را فرام می سازد و نیز ادب حضور در فنا و آستان مقربان معصوم(ع) را به زائر می آموزد.
اردوی زیارتی مشهد مقدس طلاب مدرسه مشکوة اندیشه از تاریخ19/8/94 الی 22/8/94 در محیطی معنوی برگزار شد.
واحد پژوهش مدرسه علمیه فاطمیه(س) پاکدشت اقدام به برگزاری نمایشگاه عرضه و فروش کتاب های روایی، تفسیری، عقیدتی، اخلاقی، تربیتی ، خانوادگی در هفته ی کتاب و کتابخوانی، نموده است.
در راستای ترویج فرهنگ پسندیده کتاب و کتابخوانی و همزمان با گرامیداشت هفته بسیج؛ مدرسه علمیه الغدیر خواهران (تهران) اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «دختران آفتاب» نموده است.
به مناسبت هفته کتابخوانی، مسابقه کتابخوانی کتاب فتح خون شهید سید مرتضی آوینی در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری س برگزار می شود
واحد پژوهش مدرسه علمیه مشکات اندیشه در هفته کتاب و کتابخوانی به منظور ورود به پژوهش های تاریخی و آشنایی با کتب علامه عسکری از کلیه طلاب به خلاصه نویسی آثار ایشان دعوت می نماید. به بهترین خلاصه نویسی­ها جوایزی تعلق خواهد گرفت. مهلت ارسال تا پایان آذر ماه است.
نشست سبک زندگی اسلامی با کارشناس مسائل خانواده در مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب کبری(س) برگزار شد.
در رأس بزرگان دین، ائمه بودند که اعمال مخصوصی را در این روز دستور دادند به عنوان این که مربوط به اربعین حسینی است نه صرف بیستم صفر بودن تا آخرین امام حاضر حضرت امام حسن عسکری علیه السلام
  • تعداد رکوردها : 17089