يکشنبه - 2020 سپتامبر 27 - 10 صفر 1442 - 6 مهر 1399
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 265000
تاریخ انتشار : 17 دی 1398 2:47
تعداد بازدید : 59

مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر

برگزاری مراسم گرامی داشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی

معاون فرهنگی کوثر، از برگزاری مراسم گرامی داشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر خبر داد.

undefined


به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، قربانی، معاون فرهنگی کوثر، از برگزاری مراسم گرامی داشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر خبر داد.
وی، در ادامه افزود: خانم دکتر حدادی، سخنرانی این مراسم گفت: ما مردم ایران با دیدن شهدایمان هر روز قوی تر و آّب دیده تر شده ایم وبه جای آنکه از پا در بیاییم خون شهید فتنه های ایران و عراق را پاک کرد.
دکتر حدادی خاطر نشان کرد: در دوران قبل از انقلاب امام خمینی نفوذ داشت اما قدرت نداشت و پس از انقلاب نفوذ و قدرت را با هم به دست آورد اما آمریکا قبل از انقلاب هم نفوذ داشت و هم قدرت و پس از انقلاب فقط قدرت داشت و نفوذ نداشت.
یشان، مؤلفه های بدست آوردن قدرت و نفوذ در اریان را شامل ارزش ها و اعتقادات اسلامی، فرهنگ شیعه، انقلاب اسلامی، و اصل ولایت فقیه بیان کرد.
دکتر حدادی، در پایان اظهار نمود: طبق قرآن باید از مجرمین انتقام گرفت و یکی از وعده های قرآن «والفجر» است و در ادامه می فرماید «آیا صاحبان عقل پیام مرا گرفتند؟ من خدا چگونه قدرت آنها را گرفتم» اگر شما پا پیش گذاشته و از مجرمین انتقام بگیرید، دست خدا همراه شماست خدا که منتظر ما نیست ولی چه بهتر که اضمحلال دشمنان به دست ما باشد. در ادامه این مراسم مرثیه سرایان به مرثیه سرایی پرداختند.
لازم به ذکر است این مراسم، چهارشنبه 17 دی ماه در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر برگزار شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :