دوشنبه - 2020 ژانوِيه 20 - 25 جمادي الاول 1441 - 30 دي 1398
16417رکورد در مدت زمان 0.811ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کارگاه مشاوره 30 دی 1398 10:26
درروز سه شنبه در تاریخ15/10/98 در نمازخانه حوزه از ساعت 9 الی 11 با حضور طلاب عزیز برگزار شد که که در این کارگاه به سوالات طلاب پاسخ داده شد .
مورخ 98/10/25مبلغین و مبلغات طرح امین در نشست صمیمی با مدیر حوزه علمیه استان تهران جناب آقای حجت الاسلام و المسلمین آقای رحیمی دیدار و گفتگو کردند . این نشست در فرهنگسرای خاوران و با تعداد زیادی از مبلغات و مبلغین سراسر استان تهران برگزار شد .
مراسم گرامیداشت سپهبد شهید قاسم سلیمانی در سالن اجتماعات حوزه برگزار شد.
حوزه علمیه باقرالعلوم (علیه السلام )همزمان با دهه بصیرت و سالروز حماسه نه دی مبلغات خودرا به اماکن مختلف اعزام کرد
همایش مردمی فاطمیه (سلام الله علیها)به نیابت از شهید سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت با حضور امام جمعه شهرستان قدس ،مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در سالن آمفی تآتر باقر العلوم (علیه السلام )برگزار شد .
مورخ روز یک شنبه 98/10/15جلسه مبلغین اعزامی به مدارس شهرستان قدس با حضور امام جمعه شهرستان ،مدیر اجرایی قرارگاه فرهنگی ،رئیس اداره تبلیغات اسلامی و مدیر حوزه علمیه خواهران وجمعی از مبلغین و مبلغات شهرستان برگزار شد.
امروز و در شرایط حاضر تسبیح و حمد و استغفار یعنی پر کردن جبهه، کامل کردن کمبودهای جامعه، انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا به امروز با حمایت خداوند و حضور مردم در برابر انبوه مشکلات ایستادگی کرده است.
مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) در طول امتحانات پایان ترم قبل برگزاری امتحان به مدت 15 دقیقه تلاوت قرآن و یا سخنرانی های اخلاقی و سیاسی و نوحه خوانی به مناسبت شهادت سردار سلیمانی برگزار نموده.
حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای اسدی در روز شنبه 1398/10/7از ساعت 8 تا 12 کارگاه روش تبلیغ، روش سخنرانی و فیش نویسی را برای حدود 35 نفر از طلاب در سالن اجتماعات مدرسه زهرای اطهر(س) برگزار نمود.
با پیگیری های صورت گرفته و انجام کارهای اداری مرکز نیکو کاری امام خمینی (ره) با حضور مدیر مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران و امام جمعه شهرستان و همچنین مسئولین شهرستان طی مراسمی افتتاح شد.
  • تعداد رکوردها : 16417