جمعه - 2020 آوريل 10 - 17 شعبان 1441 - 22 فروردين 1399
16574رکورد در مدت زمان 0.982ثانیه
عبارت مورد جستجو :
برگزیدگان نهمین جشنواره قرآنی حوزه های علمیه، معرفی شدند
نگرش سازمان ها نسبت به حوزه علمیه خواهران متفاوت است، نگاه برخی طلبه محور و برخی دیگر دین محور است.
برگزاری مراسم شهادت امام علی علیه السلام در مدرسه علمیه کوثر تهران
دومین نشست پیرامون فضای مجازی با موضوع رابطه تفکر با شبکه های اجتماعی
برگزاری جلسات دفاع طلاب سطح سه در حوزه علمیه خواهران استان تهران به مراکز و مؤسسات حوزوی ذیربط واگذار شد. به همین منظور نشست توجیهی با حضور پنج معاون از مراکز تخصصی و مؤسسات آموزش عالی حوزوی استان تهران در محل مدیریت این استان برگزار شد.
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان تهران منع استفاده از گوشی های هوشمند برای طلاب خواهر در حوزه های عملیه تهران را تکذیب کرد.
مدیر حوزه های علمیه گفت: تاکید مقام معظم رهبری مبنی برتغییر در کتب درسی حوزه، هرگز به معنای نادیده گرفتن بعد علمی در تدوین کتب نیست، بلکه باید با حفظ جنبه های علمی در کتاب های درسی از ابزار های نو و تغییرات جدید شیوه های آموزشی نیز بهره برد.
تعداد 49 مدرسه علمیه در سطح 2، 9 مدرسه علمیه در سطح 3 و دو مدرسه علمیه در سطح 4 تحت پوشش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران در حال فعالیت هستند
مسجدالنبی 3 تیر 1394 10:41
سال سیزدهم بعثت بود که حدود 75 نفر از انصار در عقبه منی با رسول خدا - صلی اللَّه علیه و آله و سلم - بیعت نموده و سپس به مدینه منوّره بازگشتند. نزدیک به سه ماه از این قضیه تاریخی گذشته بود که آنان و گروهی دیگر از مهاجران بسیاری از روزها، صبحگاهان به خارج مدینه می آمدند و در انتظار آن حضرت می نشستند، سرانجام روز دوشنبه 18 ربیع الاوّل فرا رسید، طبق معمول بامداد آن روز نیز به خارج مدینه رهسپار شدند و در آنجا تا نزدیکی های ظهر، چشم به راه نشستند امّا خبری نشد. تا اینکه ظهر آن روز رسول گرامی اسلام از طریق ذوالحلیفه وارد مدینه شدند و خبر به مردم مدینه رسید، زن و مرد، کوچک و بزرگ در نزدیکی مسجد قبا به استقبال آن حضرت شتافتند
  • تعداد رکوردها : 16574