دوشنبه - 2020 ژوئن 01 - 10 شوال 1441 - 12 خرداد 1399
16685رکورد در مدت زمان 0.733ثانیه
عبارت مورد جستجو :
یکی از دعاهای آشنا و معروف دعای «اللهم کن لولیک ......» است که به دعای فرج معروف شده است ولی در واقع دعای سلامتی امام زمان(علیه السلام) است.
تحقیر نکن،نقد کن 21 مهر 1394 15:7
اگر به آقای پارچه فروشی که با بدخلقی و نگاه سنگینش پارچه مورد نظر شما را از لابه لای طاقه ها بیرون می کشد، بگویید رفتارش شما را آزار می دهد چه پاسخی می شنوید؟
همایش طلایه داران تبلیغ ویژه مبلغات در ماه محرم با همکاری مجتمع کوثر در سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
مراسم عزاداری دهه اول محرم، طبق روال هرسال، در مصلی حوزه برگزار می شود.
امسال حج برای همه مسلمانان و به ویژه برای ما رنگ و بوی غم داشت و تنها تسکین دل ما در این روزها مصادف شدن این روزهای غمبار با ایام عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام است که فرمودند در غم های خود نیز یاد غم جانسوز امام شهیدان باشید
اولین جلسه جامعه خیرین توسعه ی حوزه های علمیه خواهران استان تهران با حضور مدیر و معاون اداری مالی مرکز مدیریت در سالن اجتماعات مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران برگزار شد
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور بر آمادگی برای پاسخگویی به نیازهای فرهنگی و پژوهشی نظام تاکید کرد و گفت: مسئولان ظرفیت عظیم حوزه های علمیه خواهران را باور کنند.
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی قدس سره از برگزاری دوره آموزش تخصصی مبلغان خواهر به موضوع فنون و شیوه های تبلیغ موثر، خبر داد.
با فرا رسیدن ایام عزای حضرت سیدالشهدا علیه السلام، مراسم استقبال از ماه محرم و سیاهپوشان، با سخنرانی و روضه خوانی در مدرسه علمیه زینب کبری س برگزار می شود.
واحد فرهنگی مدرسه علمیه امام خمینی رباط کریم به منظور هر چه با شکوه تر برگزار شدن مراسم عزادرای در مجالس ومحافل شایسته است مواردی را در قالب بروشور متذکر شده است.
  • تعداد رکوردها : 16685