دوشنبه - 2020 ژوئن 01 - 10 شوال 1441 - 12 خرداد 1399
16685رکورد در مدت زمان 2.230ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سوره مبارکه حمد عصاره معارف قرآن کریم را در بردارد و از این جهت این سوره را «ام الکتاب » و «فاتحة الکتاب» نامیدند .
تدوین و بررسی ابعاد سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی و ارائه الگویی جامع و کامل از آن یکی از مهم ترین عوامل حفظ فرهنگ و استمرار سنن ایرانی و اسلامی در جامعه و بین نسل های جدید می باشد.
مسئول اداره آموزش و فرهنگ سازی فضای مجازی گفت: با تداوم شعار هرطلبه، یک وبلاگ و با استقرار شبکه علمی پژوهشی کوثرنت، به زودی شاهد تشکیل بزرگ ترین اجتماع زنان مسلمان در فضای مجازی با محوریت بانوان طلبه خواهیم بود.
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور صدور حکم اعدام شیخ نمر را فرار به جلوی سعودی ها در برابر مشکلات و بی کفایتی های داخلی دانست.
نشست اخلاقی پیرامون موضوع خودسازی در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) رباط کریم با سخنرانی رییس اداره تبلیغات اسلامی این شهر برگزار شد
نشست «آسیب شناسی مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین(ع)» با حضور مبلغان و دانش آموختگان در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) رباط کریم برگزار شد.
امام حسن مجتبی(ع) همچنین ضمن توصیه به شستن دستها برای غذا می فرمایند :«غَسْلُ الیَـدَیْنِ قَبْـلَ الطَعامِ یُنْفى الفَقْرَ وَبَعْدَهُ یُنْفى الهَمَّ.» ؛ یعنی: «شستشوى دو دست قبل از غذا، فقر و بیچارگى را از بین مى برد و بعد از غذا، غم و غصه را از بین مى برد.»
وقتی قرار است کودکتان با دیگران، دوستان و خانواده اش در یک بازی دسته جمعی شرکت کند بهتر است در مورد این موضوعات و اتفاقات اجتناب ناپذیر با کودک و همسرتان و پدر و مادرهای دیگر به توافق برسید
فراخوان هشتمین جشنواره علامه حلی(ره) ویژه بررسی آثار پژوهشی طلاب جوان حوزه های علمیه سراسر کشور آغاز شد
دراین مراسم حجت الاسلام دزفولی با اشاره به زمامداری اهل بیت علیهم السلام گفت: در زمان امام حسین (ع) بدلایلی این زمامداری به عقب افتاد تا به امر خدا به دست امام زمان حضرت ولی عصر (عج) برسد.
  • تعداد رکوردها : 16685