چهارشنبه - 2019 دسامبر 11 - 14 ربيع الثاني 1441 - 20 آذر 1398
16169رکورد در مدت زمان 0.873ثانیه
عبارت مورد جستجو :
شاید بتوان یکی از مهم ترین مسوولیت ها و وظایفی را که والدین در مقابل نوجوانان خود دارند وظیفه تربیتی آن ها به شمار آورد؛ وظیفه ای که اگر خوب و درست از عهده آن برآیند، نتیجه اش آینده ای درخشان و مطمئن برای فرزندان است. بسیاری از پسران از گوش دادن به نصیحت ها و توصیه های همیشگی گله مندند و فکر می کنند که نصیحت بیش از حد یعنی عدم اعتماد خانواده و کوچک شمردن آن ها. شما می توانید با خریدن انواع کتاب ها یا فیلم های آموزنده، فرزند خود را نسبت به مسائل و مشکلات موجود در جامعه به طور غیرمستقیم آگاه کنید.
نقد بازی کلش 25 بهمن 1394 13:37
در دوم آگوست سال ۲۰۱۲، شرکت بازی سازی فنلاندی به نام سوپرسل بازی استراتژیک برخورد قبیله ها با نام (clash of clans) را برای سیستم عامل مخصوص محصولات شرکت اپل (ios) روانه فروشگاه این شرکت کرد. مدتی نگذشت که این بازی در رتبه های نخست فهرست نرم افزارها و بازی های اپل قرار گرفت و تا چند ماه در رتبه اول نرم افزارهای این شرکت باقی ماند.ین بازی واقعا نژاد پرستانه تشکیل شده طراح اون یک یهودی بوده و از شرکت سوپر سل پولی نخواسته فقط اعلام کرده گزینه ای به اسم جم رو در این بازی انحصاری به نام خودش کرد و واسه خرید اون پول به حساب این آقای یهودی واریز میشه .
برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس
برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس
برگزاری جلسه تجلیل از طلاب برگزیده با حضور موسس حوزه علمیه نورالزهرا (س)
برگزاری جلسات بصیرتی وسیاسی در حوزه علمیه نورالزهرا (س)
در این مراسم سرکار خانم طاهری به ایراد سخنرانی پرداختندایشان عنوان داشتند آنچه را که رسول اکرم( صلوات الله علیه) برای ما به امانت گذاشتند کتاب خدا واهل بیت ایشان بود.
همانطور که همه ما می دانیم پدیده های طبیعی با چشم دیده می شود ( مرگ موقت زمین: زمستان و بعد بهارمی شود) پس چه لزومی دارد که خداوند آن رابیان کند .
ثبت ­نام از داوطلبان تحصیل در حوزه های علمیه خواهران سال تحصیلی 98-97
ما به همان اندازه که از عقل برخورداریم، از شیرینی اطاعت هم لذّت می بریم.
  • تعداد رکوردها : 16169