جمعه - 2020 ژولاي 10 - 20 ذيقعده 1441 - 20 تير 1399
16780رکورد در مدت زمان 13.07ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نشست "بررسی حریم خصوصی از دیدگاه اسلام " در روز دوشنبه 20 /2//95 از ساعت 11:30 - 13 با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین نحوی و حضورکادرو طلاب در مدرسه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، جلسه دفاع پایان نامه یکی از طلاب سطح ۳ در رشته فلسفه برگزارشد. صیادی معاون پژوهش کوثر گفت: پایان نامه زهدی خانی پور از طلاب سطح ۳ با موضوع «بررسی تطبیقی دیدگاه ملاصدرا وابن سینا در بحث معقولات ثانیه فلسفی و تاثیر آن بر معرفت شناسی » با راهنمایی حجت الاسلام رضا باقی زاده و مشاوره حجت الاسلام محمدرضا رودگر و با داوری حجت الاسلام حسن خداوردیان موفق به کسب نمره ۱۷/۵ شد.
دوره مطالعاتی کتب استاد شهید مرتضی مطهری در حوزه علمیه زهرای اطهر (س) برگزار گردید.
شعبان، ماه رهایی 19 اردیبهشت 1395 10:56
اعمال ماه مبارک شعبان
نکات مهم خطبه «شعبانیه» 19 اردیبهشت 1395 10:0
بنابر آنچه در شماری از متون روایی وارد شده، پیامبر اکرم(ص) در یکی از سال ها، به هنگام آغاز این ماه خطبه ای خواندند و مردم را نسبت به شرافت این ماه آگاه فرمودند.
نشست هیات امنا 19 اردیبهشت 1395 10:20
نشستی با حضور موسس مدرسه ثامن الائمه و موسس ومدیر واعضا هیئت امنای مدرسه جهت برقراری بیشتر ارتباط مالی وآموزشی ،فرهنگی و پژوهشی برگزار شد . 13/02/1395
تقدیر از اساتید 19 اردیبهشت 1395 10:10
تقدیر از اساتید و طلاب برتر آموزشی و فرهنگی و اهداء جوایز
جلسه هیات امنا 5 اردیبهشت 1395 10:3
برگزاری جلسه هیات امنا،اهداء هدایا به برترین آموزشی و فرهنگی و بزرگداشت روز معلم
احادیث درباره فضیلت ماه شعبان امام صادق (ع) فرمود : روزه ماه رمضان ذخیره بنده برای روز قیامت است ، هیچ بنده ای در ماه شعبان روزه زیاد نمی گیرد مگر اینکه خداوند امور معیشتی اش را اصلاح میگرداند و شر دشمنش را بر طرف می نماید ، هرکس یک روز از ماه شعبان را روزه بگیرد کمترین پاداشش این است که بهشت بر او واجب میگردد. فضایل ماه رجب ، شعبان رمضان ؛ صفحه
همه ی پدر و مادرها در تمام دنیا به دنبال فرمولی جادویی هستند تا کودکشان را برای انجام تمرینات و تکالیفشان تشویق کنند. اما پیداکردن راهی که برای همه ی کودکان کارساز باشد و اثری معجزه آسا داشته باشد بسیار سخت است. با این حال روشهایی وجود دارد تا شما به کودکتان کمک کنید تکالیفش را انجام دهد. بعضی از والدین نگرش اشتباهی نسبت به این موضوع دارند و روش درست مواجه با کودکی که از خواندن و نوشتن بیزار است را نمی دانند پس برای این پدرومادرها، قدم اول تغییر ذهنیت و نگرش خودشان نسبت به تکلیف مدرسه و چگونگی مجبور کردن کودک به انجام آن است. شما می توانید از این پیشنهادها استفاده کنید و به کودکتان کمک کنید تا پیشرفت بهتری در درس هایش داشته باشد.
  • تعداد رکوردها : 16780