جمعه - 2019 ژانوِيه 18 - 12 جمادي الاول 1440 - 28 دي 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 237323
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1397 4:27
تعداد بازدید : 137

مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر

نشست مشترک مسئولین واساتید دانشگاه اندونزی واساتید و مسئولین مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر

ر ضائی ، مسئول امورعلمی اساتید از برگزاری نشست مشترک اساتید و مسئولین دانشگاه اندونزی و اساتید و مسئولین مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر باعنوان "زن مسلمان و دنیای مدرن " خبرداد .

IMG_5750.jpg

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامي كوثر،ر ضائی ، مسئول امورعلمی اساتید از برگزاری نشست مشترک اساتید و مسئولین دانشگاه اندونزی و اساتید و مسئولین مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر باعنوان "زن مسلمان و دنیای مدرن " خبرداد .

 در ابتدای این نشست حجت الاسلام و المسلمین نوری زاده مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی ضمن عرض خیر مقدم به خانم لوماسیا استاد دانشگاه اندونزی و حقوقدان وهیئت همراه ایشان ، به تبیین جایگاه زن دردین مبین اسلام پرداخته ودر ادامه خانم لوماسیا وضعیت زنان در اندونزی را بیان نمودند. این نشست با حضور  مسئولین و اساتید مجتمع کوثر به منظور آشنایی با جایگاه اجتماعی و وضعیت اشتغال و تحصیل  زنان مسلمان در هر دو کشور و طرح چالش های پیش روی زنان در حوزه مسائل اجتماعی در دنیای مدرن برگزار شد . ایشان درادامه سخنان خود حق تحصیل را از آموزه های دین مبین اسلام برشمردند .

در بخش دوم نشست با حضور اساتید خانم و طلاب در سالن اجتماعات با طرح پرسش هایی از سوی اساتید وطلاب مجتمع کوثر از خانم لوماسیا در حوزه خانواده ، فضای مجازی وحجاب زنان، تحصیل و ... دراندونزی مطرح شد که ایشان به این پرسش ها پاسخ دادند ایشان در پاسخ به پرسش های فوق افزودند : با توجه به هجمه های موجود در فضای مجازی نقش خانواده در تکیه برایمان و اخلاق در پرورش فرزندان بسیار مهم می باشد.

همچنین از مطالب مهم اینکه؛ ایشان در ضمن گفتگو اظهار داشتند مهم ترین و بارزترین نمونه عزت زن مسلمان را حضرت زهرا (س) می باشد که به عنوان دختر پیامبر (ص) نسل ایشان را توسعه داد. 

در پایان با تقدیم لوح سپاس حضور و اهدای هدایای فرهنگی متن لوح به زبان انگلیسی قرائت گردید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :