دوشنبه - 2019 مارس 25 - 19 رجب 1440 - 5 فروردين 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 234147
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1396 11:47
تعداد بازدید : 153

طلیعه حضور

برگزاری همایش طلیعه حضور

روز چهارشنبه 25 بهمن ماه همایش طلیعه حضور با صرف نهار در مدرسه شروع شد. این برنامه تا غروب ادامه داشت و خانواده های محترم طلاب جهت اقامه نماز جماعت مغرب در مدرسه حضور یافتند.

بسم الله الرحمن الرحیم

مدرسه علمیه حضرت فاطمه الزهرا(س) درروز چهارشنبه مورخ 25 بهمن ماه همایش طلیعه حضور برگزار نمود.

این همایش از ساعت 14 با صرف ناهار شروع شد .

در ابتدا سرکار خانم سید فاطمی از اساتید  درباره مدیریت وقت صحبت نمودند که کارهاخود را مدیریت و فایل بندی کنید و درسها را در ذهن خود مرور کنید و نظم دهید اگر ذهن آشفته باشد نمی توانید به درسها و کارهایتان آن طور که باید رسیدگی کنید پس با برنامه ریزی می شود به کارهای خوب رسید و سعی کنید 24 ساعت خود را 48 ساعت کنید.

و نیز فرمودند سعی کنید اخلاق طلبه بودن را یاد بگیرید و عمل کنید یک طلبه باید از صدای بلند خندیدن پرهیز نماید و ذی طلبگی را بیاموزد وعمل کند و.....

پس از ایشان مدیر محترم سرکار خانم اعتمادیان مدیر مدرسه درباره مسائل آموزشی و نحوه انتخاب واحد از ابتدای امر طلبگی به طلاب تذکر دادند . و سپس خانم پهلوانی از اساتید این مدرسه درباره اولویتهای طلبگی و اهمیت دادن به خانواده در درجه اول  این اولویت صحبت نمودند .

این برنامه با نماز جماعت توسط حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای نراقی همراه با خانواده طلاب ادامه داشت وبعد از نماز یکی از اعضای هیئت موسس جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای مرتضوی برای خانواده ها صحبت نمودند وعلم و علم آموزی بیان نمودند و اینکه جامعه نیاز به روحانیت دارد و عملکرد روحانیت نیز بیان نمودند و همچنین تشکر از خانواده ها که قدم در این راه گذاشتند وهمنطور همراهی کردن خانواده ها با طلاب را یک اصل مهم دانستند تا این طلاب بتوانند در این راه موفق باشند و....


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :