چهارشنبه - 2019 مارس 27 - 21 رجب 1440 - 7 فروردين 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 233819
تاریخ انتشار : 29 بهمن 1396 13:49
تعداد بازدید : 233

مدرسه ی علمیه ی قاسم بن الحسن علیهماالسلام

برگزاری همایش پرچم داران بصیرت

دستاوردهای انقلاب اسلامی

برگزاری همایش پرچم داران بصیرت با حضور خانم دکتر محمودزاده امروز مورخ 29 بهمن ماه با حضور طلاب سطح 2 ،سه و عموم مردم برگزار گردید

در ابتدای جلسه  گفت و گوی صمیمانه  با همسر شهید  پرویز عطایی  صورت گرفت .و از ایشان تقدیر وتشکر به عمل آمد .

این شهید گرانقدر در تربیت بدنی سپاه کلاس هایی را دایر کرد و تمام وقت خود را صرف بچه های ورزشکار کرد. به منظور ارتقای سطح ورزش رزمی تکواندو به تهران رفت و در دوم خردادماه سال ۱۳۶۰ موفق به دریافت کمربند سیاه ‘دان یک’ شد و پس از آن نیز در کلاس داوری شرکت و نشان داوری را اخذ کرد.
در ۱۹ شهریورماه ۱۳۶۰ هنگامی که با زبان روزه از محل تمرین بازمی گشت در مقابل گاراژ اطمینان مورد حمله عناصر وابسته به آمریکا قرار گرفت و در حالی که چهار تیر به سینه و دست و پایش اصابت کرده بود؛ با این که خونریزی داشت ضاربان را دنبال کرد و یکی از آنها را از پای در آورد وقتی مادرش در بیمارستان به عیادتش رفت شهید عطایی گریه کرد و هنگامی که علت را از او جویا شد گفت؛ چرا شهید نشدم.
به وی الهام شده بود که بالاخره شهید خواهد شد و حتی در موقع خداحافظی با یکی از دوستانش که از او پرسیده بود کی برمی گردی، گفته بود؛ هیچ وقت. او چند ساعت قبل از شهادت غسل شهادت کرد و سپس به منطقه جنگی عازم شد. وقتی به بالای خاکریز رسید متوجه شد دشمن پاتک زده و تانک ها در ۶۰ متری قرار دارند لذا با سلاح ‘آر.پی.جی’ ۱۲ دستگاه از این تانک ها را به آتش کشید.
دشمن این شهید گرانقدر و ازجان گذشته را شناسایی کرد وبا گلوله او را از ناحیه چشم مجروح ساخت.او با همان حال تا آخرین نفس جنگید تا این که به فیض شهادت نایل شد.

 در ادامه دستاوردهای انقلاب اسلامی در  حوزه سیاست و حکومت  ، بعد جهانی ، حوزه اقتصاد و در عرصه دین  توسط  سرکار خانم دکتر محمودزاده  شرح داده شد

سپس مراسم عزاداری توسط مداح اهل بیت ،سر کار خانم گندم کار برگزار گردید

و در انتها از میهمانان پذیرایی صورت  گرفت.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :