دوشنبه - 2018 اکتبر 22 - 12 صفر 1440 - 30 مهر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 218215
تاریخ انتشار : 8 شهریور 1396 7:4
تعداد بازدید : 196

حوزه علمیه باقرالعلوم علیه السلام

کارگاه آموزشی آسیب شناسی تبلیغ دوم شهریور وی‍ژه مبلغات شهر قدس برگزار شد.

این کارگاه که به همت سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان وحوزه علمیه باقر العلوم علیه السلام در سالن اجتماعات حوزه برگزار گردید جمعی از طلاب و مبلغات محترم شهرستان حضور داشتند . به گزارش واحد فرهنگی حوزه، در این نشست حجت الاسلام والمسلمین جناب اقای دکتر معصومی به بیان آفت ها و ناهنجاری های مرتبط با زندگی تبلیغی روحانیون اشاره کرد و گفت: آسیب های مربوط به مهارت های فردی به سه بخش شناخت، احساسات و رفتار و مهارت های ارتباطی به دو بخش خانوادگی و اجتماعی تقسیم می شود. وی به آسیب های شناختی در مبلّغین اشاره کرد و گفت: عدم اطلاع از قوانین اجتماعی، کمبود دانش، ناتوانی در جداکردن فکری خود از جامعه، و تعمیم خاطرات و تجربیات شخصی به دیگران، از جمله آسیب های این بخش است.


این کارگاه که به همت سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان وحوزه علمیه باقر العلوم علیه السلام در سالن اجتماعات حوزه برگزار گردید جمعی از طلاب و مبلغات محترم شهرستان حضور داشتند .

به گزارش واحد فرهنگی حوزه، در این نشست حجت الاسلام والمسلمین جناب اقای دکتر معصومی به بیان آفت ها و ناهنجاری های مرتبط با زندگی تبلیغی روحانیون اشاره کرد و گفت: آسیب های مربوط به مهارت های فردی به سه بخش شناخت، احساسات و رفتار و مهارت های ارتباطی به دو بخش خانوادگی و اجتماعی تقسیم می شود.

وی به آسیب های شناختی در مبلّغین اشاره کرد و گفت: عدم اطلاع از قوانین اجتماعی، کمبود دانش، ناتوانی در جداکردن فکری خود از جامعه، و تعمیم خاطرات و تجربیات شخصی به دیگران، از جمله آسیب های این بخش است.

حجت الاسلام دکتر معصومی احساس تنهایی و سردی عاطفی 

ده با زندگی واقعی، آرمان خواهی افراطی، مشکلات اقتصادی، برخوردهای تبعیض آمیز با افراد، و ناتوانی در سازماندهی افراد و شکوفاسازی استعدادها را از جمله آفت های خانوادگی و اجتماعی در حوزه مهارت های ارتباطی عنوان کرد.
این کارگاه از ساعت نه صبح اغاز و به مدت سه ساعت   با وفقه کوچک استراحت ادامه یافت و در انتها زمانی برای پاسخ گویی به سوالات حضار گذاشته شد.

نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :