چهارشنبه - 2018 دسامبر 12 - 4 ربيع الثاني 1440 - 21 آذر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 217808
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1396 23:0
تعداد بازدید : 177

مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار

برگزاری جلسه دوم دوره «مرزبانی از حریم اهل بیت علیهم السلام»

با حضور استاد دکتر اسماعیل سخنور دکترای کلام ادیان و کارشناس نقد تصوف به تاریخ صوفی گری و عقایدمتصوفه پرداخته شد.بشر همواره در جستجوي پاسخ پرسش هاي اساسي خود است تا دنيا را براي خود معنادار كند. امروزه واقعيتي به نام « خلا معنويت » در زندگي انسان مدرن علي رغم اثبات واقعيت اميد بخش عطش شديد انسان معاصر به حقايق ماوراي طبيعت آسيب هاي جدي را نيز با خود به همراه دارد; يعني هم دست افراد گروه ها و قدرت هاي فرصت طلب را براي بهره برداري و سو استفاده از اين احساس نياز معنوي بازمي گذارد و هم دلخوشي و تشبث به هر سرابي را براي اين انسان تشنه توجيه مي كند. در اين روزگار بعضا نسل تشنه معنويت نادانسته عطش خود را با سراب هاي عرفان نما فرو مي نشاند.پس به منظورآ شنایی و روشنگری با ادیان و بدعت های موجود در سطح جامعه حوزه علمیه نرجس خاتون ( سلام الله علیها) و موسسه قرآنی بشارت المصطفی ( صلی الله علیه وآله)  با عنوان مرزبانی از مکتب اهل بیت ( علیها السلام)اقدام به برگزاری دوره تربیت معلم با موضوع ادیان و بدعت ها نموده است تا در این راستا افراد مبلغ و کاربلد را تربیت تا به تبلیغ وروشنگری بدعت های ایجاد شده در سطح شهر بپردازند .

 افتتاح این دوره 5 جلسه ای  با بیش از 50 شرکت کننده از طلاب و عموم مردم در مورخ پنجشنبه 5/5/96 برگزار و جلسات بعدی در پنجشنبه های مرداد و شهریور از ساعت 9 الی 19 برگزار گردید.


جلسه دوم :

·        با حضور استاد دکتر اسماعیل سخنور دکترای کلام ادیان و کارشناس نقد تصوف به تاریخ صوفی گری و عقایدمتصوفه پرداخته شد.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :