چهارشنبه - 2019 مارس 27 - 21 رجب 1440 - 7 فروردين 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 208147
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1396 13:30
تعداد بازدید : 358

مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شهریار

برگزاری کلاس کلاس مهارتهای زندگی با موضوع «آموزش خانواده»

معاونت فرهنگی همراه با مشارکت معاونت پژوهش حوزه علمیه نرجس خاتون(سلام الله علیها) با نظربه مستحکم ساختن روابط در خانواده طلاب و مهارت درنحوه ارتباط با خانواده ودیگران به برگزاری کلاس «آموزش خانواده» نمودند. این کلاس توسط سرکار خانم کلهر برگزار گردید.معاونت فرهنگی همراه با مشارکت معاونت پژوهش حوزه علمیه نرجس خاتون(سلام الله علیها) با نظربه مستحکم ساختن روابط در خانواده طلاب و مهارت درنحوه ارتباط با خانواده ودیگران به برگزاری کلاس «آموزش خانواده» نمودند. این کلاس توسط سرکار خانم کلهر برگزار گردید.

ایشان در طی بیانات خود به تعریف خانواده پرداخته و اینکه در طی سالهای اخیر روند تغییر سبک زندگی موجب گشته تا خانواده ها با مشکلات بسیاری مواجه گردند که با آموزش مهارتهای کلامی وخود شناسی و خوب گوش دادن به صحبتهای افراد خانواده و جلوگیری از تفسیرهای منفی و داشتن انتظارات واقع بینانه از افراد خانواده می توان از بروز بسیاری مسائل که موجب تضعیف روابط خانواده می گردد جلوگیری کرد .

ایشان در طی صحبت های خویش عوامل پایداری و فروپاشی خانواده را مورد بررسی قرار داده و الگوهای تخریب گر گفتگو را برشمارده و توضیح و تفسیر کردند.  
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :