چهارشنبه - 2019 مارس 27 - 21 رجب 1440 - 7 فروردين 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207896
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1396 7:34
تعداد بازدید : 219

مدرسه علمیه کریمه اهل بیت علیهم السلام

اعتماد پوشالی

هدف از نمایش این مستند اثبات عدم اعتماد به امریکاست و اینکه به وضوح نشان داده شود که اعتماد به امریکا و بستن با کدخدا یک اعتماد پوشالی است و اینها حرف ‎های بر زمین مانده‎ ای است که مستند به آنها می پردازد.
اکران مستند فروشنده 
در 
حوزه کریمه اهل بیت علیهم السلاممستند فروشنده سعی کرده رخدادهایی که در سیاست خارجی و اقتصاد کشور در چهار سال گذشته رخ داده را خیلی شفاف، صریح و مستدل مورد نقد و بررسی جدی قرار دهد و در حقیقت ورودیه این مستند از مناظرات سال 92 کاندیداهای ریاست جمهوری آغاز شده و وعده های مختلفی که درباره تحریم ها و رفع آنها و مشکلات اقتصادی به مردم داده شده مرور می شود.
 مستند سعی کرده است خیلی صریح این فرایند را در داخل و خارج کشور و همچنین افراد موثر در این موضوع را بررسی و پشت صحنه این افراد و فعالیت هاشان را رصد کرده و به نمایش بکشد.
ا

هدف از نمایش این مستند اثبات عدم اعتماد به امریکاست و اینکه به وضوح نشان داده شود که  اعتماد به امریکا و بستن با کدخدا یک اعتماد پوشالی است و اینها حرف ‎های بر زمین مانده‎ ای است که مستند به آنها می پردازد. 

ما همه به عنوان یک شهروند باید بدانیم ذینفع برجام و اتفاقات آن چه کسانی هستند و چه کسانی نقش موثری در شکل گیری آن داشتند .ما به کسانی که تمام اعتمادشان به جای خدا به کدخداست 
رای نمی دهیم


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :