پنج شنبه - 2019 ژانوِيه 17 - 11 جمادي الاول 1440 - 27 دي 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207890
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1396 16:20
تعداد بازدید : 245

مدرسه علمیه کوثر ورامین

آیا شما این عکس ها را نمی بینید؟!

بیانیه مدرسه علمیه کوثر ورامین مبنی بر تبلیغات بانوان نامزدهای شورای شهر ورامین
بسمه تعالی
   بیانیه حوزه علمیه خواهران کوثر ورامین مبنی بر تبلیغات بانوان کاندید شورای شهر ورامین 
" و لا  یُبدینَ زینَتَهُنَّ إلا ما ظَهَرَ مِنها وَلیَضرِبنَ بِخُمُرِهِنَّ علی جُیُوبِهِنَّ  و لا یُبدینَ زینَتَهُنَّ  ؛ زیور های خود را آشکار نکنید مگر آنچه طبعا از آن پیدا است و باید روسری خود را بر سینه خویش فرو اندازند"  
    جای بسی تأسف است در ایام ولادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر عکس زنان و دخترانی را در گوشه و کنار شهر می بینیم که به انواع و اقسام لوازم آرایشی خود را زینت کرده و تراکت و بیل برد های تبلیغاتی ایشان در شهر پراکنده است .
   آقای مسئول آیا شما این عکس ها را نمی بینید؟! آیا غیرت شما خفته است که در برابر این زنان بزک کرده که پس از انتخاب توسط مردم می خواهند در مسند شورای شهر بنشینند و برای مردم تصمیم گیری کنند سکوت پیشه کرده اید؟! مگر جز این است که ما در جامعه اسلامی، آن هم جامعه شیعی زندگی می کنیم، جامعه ای که الگوی زنان آن بانوی دو عالم حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیها) و حضرت زینب کبری(س) است؟ مگر جز این است که حضرت زهرا(س) آن دردانه پیامبر (ص) زمانی که می خواهند برای خطبه خانی در دفاع از حریم ولایت به مسجد بروند زنان بنی هاشم را در گرداگرد وجود خویش همراه می کند تا چشم نامحرمی او را نبیند؟ و زمانی که می خواهند سفارش تابوت بدهد ، تابوتی طلب می کنند که وجود نازنینش در آن کاملاً پوشیده باشد؟ نکند فراموش کرده ایم حضرت زینب و زنان و دختران خاندان رسول اکرم(ص) پس از حادثه جانسوز عاشورا چه سختی ها و مشقت ها کشیدند تا حجاب، این دستور ضروری دین حفظ شود؟ 
   آقایان شما را چه شده است که عکس زنان و دختران بزک کرده را در شهر می بینید اما هیچ اقدامی نمی کنید؟آیا اگر عکس زنان و دختران شما هم اینگونه در شهر و میان  مردان نامحرم که اتفاقا عده ای از آنان مریض القلب هستند  دست به دست می شد اینگونه بی تفاوت بودید؟ مگر غیرت ندارید؟ مگر زنان و دختران شیعه ناموس شما نیستند؟ پس چرا سکوت کرده اید؟ نکند چشم خود را بر روی این همه بی بند و باری  و بد حجابی بسته اید تا مطامع و منافع دنیای شما در خطر نیفتد؟
   مهدی جان! آقا جان! بمیرم برای دل پر دردتان که نوای العجل العجل منتظران واقعی در ایام ولادتتان در میان هیاهوی انتخاباتی کاندیداهای شورای شهر که اتفاقاً عده ی کثیری از آنان زنانی بودند که در ستاد تبلیغاتی شان علاوه بر پخش عکس بد حجاب خود و شال های رنگی به پخش آهنگ های مبتذل رو آورده اند گم شد.  
    مولا جان در شهر نشانی از تبلیغات شما نیست!!! ای عشق ستاد انتخاباتت کو؟
   مولا جان ما را ببخش که نتوانستیم امانت دار خوبی برای چادر خاکی مادرت زهرا باشیم. ما را ببخش که نتوانستیم پیام رسان رسالت عمه غریبتان  زینب باشیم. آقا جان شرمنده ایم!!!
    شهدا شرمنده ایم از شما که جوانی و بهار عمر خود را در راه دفاع از اسلام و میهن اسلامی و ناموس شیعه چه زود به خزان رساندید.! 
   شرمنده ایم از این که امروز عکس دختران و زنان بزک کرده شهرمان در میان مردان و پسران جوان دست به دست می چرخد و می شنویم در مورد زیبایی و زشتی فلان خانم کاندیدا یا آرایش دیگری صحبت می شود ولی در مورد صلاحیتشان سکوت می شود.
   آقایان مسئولین که متولیان فرهنگ کشور اسلامی هستید و ادعا کنید که دغدغه دین و انقلاب دارید آیا وقت آن نرسیده با هنجار شکنان جامعه که حریم پاک شهر را که معطر به عطر شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و مدافع حرم و جشن میلاد مولای غریبمان مهدی است آلوده کرده اند برخورد کنید؟
مسئولین شهرشرم کنید و به خود بیایید و اگر نمی توانید برای حفظ دنیای پست خوداحکام و دستورات دین مبین اسلام که یکی از مهم ترین آنها حفظ حجاب زنان مسلمان و غیرت ورزی مردان است را در جامعه حفظ کنید و از پست و مقام خود کناره گیری نمایید. هستند کسانی که می توانند بهتر از شما فرهنگ عفاف و حجاب را در جامعه پیاده نمایند.
   آقایان مسئول بدانید به گفته ی امیر کلام علی(ع) " فرصت ها چون ابر در گذر است." و شما دیر یا زود باید در پیشگاه خداوند ائمه اطهار، شهدا و مخصوصاً حضرت مهدی صاحب زمان که مطمئناً با سکوت خود در مقابل بد حجابی ها در این ایام دلش را به درد آورده اید پاسخگو باشید.
   مسئولین محترم شهر! ما خواهران حوزه علمیه کوثر ورامین از شما می خواهیم در راستای وظیفه خود که ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه است  بد حجابی و ناهنجاری در بدنه اجتماع با این پدیده شوم در ایام انتخابات مبارزه کرده و عکس زنان و دختران بزک کرده که اصول اولیه دین و مکتب شیعه که حفظ حجاب است  را نمی دانند و می خواهند در جایگاه مدیریت شهری جلوس کرده، از آرمان های اسلام  و انقلاب دفاع کنند را از سطوح شهر جمع آوری گردانید و بیش از این دل مهدی فاطمه(عج) و مردمان دغدغه مند  و انقلابی دیار 15 خرداد را به درد نیاورید.
    مسئولین عزیز، دستخوش به غیرتتان که سند شوم 2030 که  ترویج مبانی تفکر غربی است و مورد نکوهش رهبر عزیزمان قرار گرفت به راحتی در شهر ما اجرا می شود و سکوت شما در این را بطه محرز است.
"و السلام"
رونوشت:
   امام جمعه محترم شهرستان ورامین حضرت ایت الله حاج سید مرتضی محمودی(حفظه الله)
    رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محسن محمودی(زید عزه)
    فرماندار محترم شهرستان ورامین جناب آقای مهندس یوسفی(زید عزه)
   شهردار محترم شهرستان ورامین جناب حاج  آقای حیدریان(زید عزه)
   رئیس شورای شهر شهرستان ورامین جناب آقای سید رضا احمدی(زید عزه)
   رئیس امور مساجد شهرستان ورامین حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا اداوی(زید عزه)
   رئیس شورای تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا غلامی( زید عزه)
    و تنی چند  از ائمه جماعات شهر ورامین 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :