چهارشنبه - 2019 مارس 27 - 21 رجب 1440 - 7 فروردين 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207818
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1396 9:17
تعداد بازدید : 233

مدرسه ی علمیه ی حضرت قاسم بن الحسن (ع)

ایران تا سال 2030

ایران در بین تمام کشور های اسیایی و اقیانوسیه تنها کشوری است که این قرار داد را امضا نمود

خلاصه ای از سخنرانی استاد رحیم پور ازغدی

منبع : سایت میزان

دولت با تصویب هئت دولت یک قرداد بر اساس قبول نظارت جهانی ،منطقه ای ، ملی تحت نظارت یونسکو،یونی سف ، سازمان غذا و دارو و سازمان بهداشت جهانی ، صندوق بانک جهانی پول و ….منعقد کرد. ایران در بین تمام کشور های اسیایی و اقیانوسیه تنها کشوری است که این قرار داد را امضا نمود.مسئولین این نهاد از پذیرش و پیشرفت فوق العاده ی آن در ایران اعلام شگفتی و شادمانی کردند. دولت 30 کارگروه فعال را جهت پیگیری و به فعلیت رساندن 17 هدف مشخص این قرار داد که با صراحت در جهت اجرای ایدئولوژی اومانیستی بیان شده مامور کرد. مفاد این قرارداد ضد دستورات و احکام قران ، قانون اساسی مصوبات راهبردی ،در خصوص اموزش و پرورش و آموزش عالی و مخالف مصوبات آموزش عالی انقلاب فرهنگی می باشد.

در حالی که طبق اصل 153 قانون اساسی تمامی قراردادها و پروتکل ها و معاهدات بین المللی باید در مجلس شورای اسلامی برس و چنانچه ضد قانون اساسی و قران و شرع و مصوبات نهاد های مربوطه مانند شورای عالی انقلاب فرهنگی نباشد و در صورت تصویب نمایندگان مجلس، به امضای دولت برسد ولی متاسفانه دولت قانون و مجلس و شورای انقلاب فرهنگی و شورای نگهبان و… را دور زده و با دور انداختن تمام مصوبات بالا دستی آموزش وپرورش و آموزش عالی توسط شورای انقلاب فرهنگی و مجلس ، این قرارداد را تحت عنوان ” سند توسعه پایدار ” امضانموده است .

مفاد این قرارداد مبنی بر امانیستی نمودن فرهنگ و شیوه ی زندگی و اخلاق و سیاست و دین کشور های مختلف به شیوه ی صهیونیست ها یا همان اهداف فراماسونری می باشد. کلمات به ظاهر زیبایی در مفاد این قرارداد امده که معانی آن در ذیل بندهای آن توضیح داده شده است

: 1: آموزش کودکان از کودکستان و دوره ی ابتدایی به منظور حفظ بهداشت آنان منظور چیست ؟ یعنی “ آموزش چگونگی روابط جنسی “ برای محافظت کودکان از ابتلای به ایذر در کودکستان و مدارس ابتدایی….یعنی این مساله به عنوان مواد درسی در کتب درسی ابتدایی گنجانده و توسط معلمان آموزش داده شود و دولت ایران به صورت مستمر تعداد دانش آموزان تحت تعلیم و تعداد و مشخصات معلمین و مراکز تعلیم دهنده را به این سازمان های جهانی ، گزارش دهد ….سوال این همه اسناد راهبردی چند ساله در مجلس و شورای انقلاب فرهنگی تصویب شد.تا کنون کدام دولت و چه مقدار گزارش چگونگی عملکرد و مراحل عملیاتی و میزان پیشرفت انان به این نهادها گزارش شده است ؟؟؟؟؟؟؟

گزارش مستمر به این نهادهای صهیونیستی تحت عنوان سازمان های جهانی یعنی دادن اطلاعات از ریزترین مسائل آموزش و پرورش عالی ما به دست خود ما (جاسوسی رسمی ).کلیه هزینه های اومانیستی کردن (غربی کردن ) نسل اینده ی کشور به عهده ملت ایران است.

2: دولت موظف به حمایت از کانون خانواده است …یعنی چه ؟ یعنی دولت موظف است از خانواده با تعریف سه مدل خانواده حمایت کند :

1: خانواده ی تشکیل شده از دو مرد و یک بچه..

2: دو زن و یک بچه که به فرزندی پذیرفته اند

3: یک زن و یک مرد مساوات جنسیتی یعنی چه ؟ یعنی مکان های عمومی مانند استخر ها ،مدارس مهد کودک ها باید مختلط باشد

4:دولت موظف است اینترنت پر سرعت در اختیار خانوادها قرار دهد. و حق فیلتر کردن هیچ سایتی را ندارد

5:کتب درسی باید بر اساس دیدگاه اومانیسیتی تنظیم و نو شته شود و متون آن باید مستمرا به این سازمان گزارش شودنظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :