دوشنبه - 2018 ژولاي 16 - 4 ذيقعده 1439 - 25 تير 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207790
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1396 11:29
تعداد مشاهدات : 136

مدرسه علمیه امام حسن مجتبی ع

میلاد امام زمان (عج)

سوره نور آیه 54،وعده نصرت در زمین در تمام عرصه ی کره خاکی را داده است.حکومت امام زمان (عج) که اقامه ی حقیقی نماز می شود و صالحان حاکم می گردند و دینی که خدا بر آن رضایت دارد در تمام گستره ی زمین حاکم خواهد شد به شرط عبودیت و بندگی مخلصانه و عدم کفران نعمت.

به گزارش واحد فرهنگی:

 به مناسبت میلاد امام زمان (عج)مراسم جشنب با حضور  خانم لطیفی(مدیریت مدرسه)،درمورخه(20/2/96)در مدرسه علمیه امام حسن مجتبی(علیه السلام) با حضور طلاب سطح2 و 3 برگزار گردید.

  در این مراسم پس از قرائت قرآن و اجرای متن ادبی ، خانم لطیفی پیرامون( سوره نور آیه 54،وعده نصرت در زمین در تمام عرصه ی کره خاکی را داده است.حکومت امام زمان (عج) که اقامه ی حقیقی نماز می شود و صالحان حاکم می گردند و دینی که خدا بر آن رضایت دارد در تمام گستره ی زمین حاکم خواهد شد به شرط عبودیت و بندگی مخلصانه و عدم کفران نعمت.

امروز روزی است که باید امام را شناخت،نائب امام زمان را شناخت و طبق نظر آنان گام برداشت،مطیع کامل ولایت باشند.در این واحسرتای آخرالزمان که دشمن با جنگ نرم و روانی، به قصد براندازی  نظام و رهبری و دیانت با امضاء برنامه ی کاپیتولاسیون فرهنگی(2030 یونسکو) و... وارد شده و دشمنی می کند.ما باید مصلحانه و با بصیرت کامل در مقابل آنها بایستیم.   ....). سخنانی را ایراد فرمودند.

و در پایان مراسم بامداحی و مولودی خوانی، پذیرایی به پایان رسید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :