چهارشنبه - 2018 ژولاي 18 - 6 ذيقعده 1439 - 27 تير 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207640
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1396 12:34
تعداد مشاهدات : 208

مدرسه علمیه کوثر ورامین

دولت انقلابی می تواند جامعه اسلامی را به سمت حکومت جهانی هدایت کند

مسؤول قرارگاه عمار و بنیاد مهدویت ورامین در پایان اضافه کرد: اما اگر مشکلات اقتصادی موجود در کشور از سوی نیروهای انقلابی رفع نشود مشروعیت نظام بیش از هر چیزی زیر سؤال خواهد رفت.

دولت انقلابی می تواند جامعه اسلامی را به سمت حکومت جهانی هدایت کند
مسؤول بنیاد مهدویت ورامین گفت: تنها دولت انقلابی است که می تواند جامعه اسلامی را به سوی حکومت جهانی هدایت کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، مهدی شهدوست مسؤول قرارگاه عمار و بنیاد مهدویت ورامین، امروز در نشست بصیرت افزایی که در حوزه علمیه کوثر ورامین برگزار شد، گفت: در عصر کنونی سنت و مدرنیته مهمترین عامل شکاف در بین دولت ها به شمار می رود.

شهدوست ادامه داد: این دو شکاف با ورود فرهنگ غربی در جوامع اسلامی ایجاد شد و زمینه ساز بسیاری از شکاف های اجتماعی و ایجاد احزاب بوده است.

مسؤول قرارگاه عمار و بنیاد مهدویت ورامین با بیان اینکه جریان اسلام واقعی طرفدار سنت است، ابراز داشت: سنت براساس مبانی اسلام ناب محمدی استوار است اما جریان غرب گرا تمایل به مدرنیته دارد برهمین اساس سنت و مدرنیته اهداف و آرمان هایشان با یکدیگر متفاوت است.

وی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی جریان انقلابی اجازه دخالت غیر انقلابیون را در مسائل داخلی نداد، از این رو انقلاب براساس اصول خود پیش رفت اما پس از جنگ تحمیلی برخی از گروه ها در کشور رشد کردند و همین گروه ها در سال 76 وارد عرصه سیاسی شدند و شعار توسعه سیاسی، اقتصادی و اصلاحات سردادند.

شهدوست اضافه کرد: این سه شعار از سازمان سیاه برای براندازی حکومت ها طراحی شده بود و بسیاری از حکومتها براساس همین شعار متلاشی شدند و ما نیز در دوران اصلاحات یک براندازی را تجربه کردیم.

مسؤول قرارگاه عمار و بنیاد مهدویت ورامین درباره اینکه دولت نهم و دهم برای جریان مدرنیته یک کسوف به شمار می‎رفت، گفت: با روی کار آمدن دولت نهم و دهم به صورت مقطعی جریان مدرنیته از عرصه سیاست دور شد و در دولت یازدهم این جریان مجدد به عرصه سیاست باز گشت.

وی مهمترین مشکل امروز کشور را اقتصاد دانست و اظهار داشت: عدم رفع مشکلات اقتصادی مشروعیت نظام را در اذهان عمومی زیر سؤال خواهد برد و این زمانی ایجاد می شود که غربگراها بر کرسی قدرت تکیه بزنند.

شهدوست ادامه داد: اما اگر انقلابیون بر مسند حکومت بنشینند و بتوانند مشکلات اقتصادی را رفع کنند تفکر انقلابی در کشور تبلیغ می شود و ما می توانیم به سوی تحقق حکومت اسلامی حرکت کنیم.

مسؤول قرارگاه عمار و بنیاد مهدویت ورامین در پایان اضافه کرد: اما اگر مشکلات اقتصادی موجود در کشور از سوی نیروهای انقلابی رفع نشود مشروعیت نظام بیش از هر چیزی زیر سؤال خواهد رفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :