سه شنبه - 2018 ژوئن 19 - 6 شوال 1439 - 29 خرداد 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 207621
تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1396 11:52
تعداد مشاهدات : 208

مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری

شرکت طلاب پایه اول و دوم در نشست بصیرت افزایی

خدیجه میرنظامی، معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س)-ری از شرکت طلاب پایه اول و دوم این مدرسه علمیه در نشست بصیرت افزایی که توسط مدرسه علمیه نجمه خاتون شهرری به مناسبت بحث انتخابات ریاست جمهوری برگزار گردید، خبر داد.

خدیجه میرنظامی، معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام­الله علیها-ری از شرکت طلاب پایه اول و دوم این مدرسه علمیه در تاریخ دوشنبه هجدهم اردیبهشت ماه از ساعت 10 در سالن اجتماعات مدرسه علمیه نجمه خاتون شهرری با حضور حجت­الاسلام داراب کلایی با موضوع«انتخابات و بصیرت افزایی» خبر داد.

سخنران این برنامه بیان کرد:اصل کار تبلیغ هم بحث سیاسی هم بحث اجتماعی است؛ ائمه معصومین علیهم السلام در تبلیغ 8 شیوه را اجرا می­کردند: 1.امین و خیر خواه مردم بودند؛  2. بصیرت بخشی و آگاهی بخشی نسبت به جامعه زیاد بود  3. در تبلیغ شجاعت داشتند   4. با زبان ساده و نیاز مخاطب صحبت می­کردند  5.مناعت طبع داشتند   6. مردم را با زبان عمل به اسلام و قرآن آشنا می­کند  7. در رفتار و گفتار نرم­خو می­شود  8. سعه صدر دارد.

سپس حجت الاسلام کلایی درباره اهمیت حضور و شرکت حداکثری در انتخابات اظهار داشتند: انتخابات برای دشمنان از دو جهت مهم است:1. در انتخابات 96 می­توان فتنه­انگیزی ایجاد کرد؛ 2.شرایط پیش­رو؛ که این شرایط پیش رو عبارتند از:یک.غرب به دنبال بی­هویت کردن جهان و ورشکسته؛   دو. معادلات بین­المللی به ویژه بعد نظامی؛  سه. آمریکا مستقیم وارد جنگ می­شود؛ چهار. انقلاب اسلامی در گذشته دفع تهدید می­کرد؛ پنج. انقلاب اسلامی گفتمان غرب و شرق را تغییر داد؛    شش. توان و قدرت نرم و سخت انقلاب هر روز در حال افزایش است؛ هفت.هیچ یک از اهداف دشمنان در سوریه، عرق و یمن تحقق پیدا نکرده  هشت. رهبری چشم تیزبین نظام راهبردهای دشمنان را رصد می­کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :