سه شنبه - 2019 دسامبر 10 - 13 ربيع الثاني 1441 - 19 آذر 1398
16155رکورد در مدت زمان 0.748ثانیه
عبارت مورد جستجو :
شنبه 4آذرماه 98 طلاب مدرسه علمیه الزهرا (س) قیامدشت درراهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیرحضور یافتند.
در روز چهارشنبه به مناسبت روز بسیج مراسمی دردوهفته متوالی در تاریخهای 6 و13 آذر ماه از ساعت 8 الی 12 با حضور استاد بزرگوار حجت الاسلام والمسلمین آقای قنبری با موضوع صهیونیست شناسی برگزار شد برگزار شد.
نشست علمی تخصصی به منظور تقویت روحیه پژوهشگری طلاب در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با حضور استادپژوهشگر و مولف کتب انقلابی جناب آقای حجت الاسلام علی خاک رنگین در روز چهارشنبه 9/13 در سالن اجتماعات مدرسه برگزار گردید.
حضور طلاب مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر
برگزاری جشن میلاد امام حسن عسگری (ع) در تاریخ 9/13 در واحد سیکل مدرسه علمیه زهرای اطهر(س)
کیاهور، معاون پژوهش کوثر، از برگزاری کارگروه تخصصی پژوهشی تصویب موضوعات پایان نامه های سطح ۳ در گرایش تفسیر و علوم قرآن در روز سه شنبه 12 آذر ماه، در مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر خبر داد.
در هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاهی برگزار شد
طلاب و کادر حوزه علمیه باقر العلوم (علیه السلام )با حضور در مراسم ضد استکباری روز 13 آبان در مصلی شهرستان قدس بار دیگربا آرمان های امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند .
به مناسبت رحلت جانسوز پیامبر اکرم «صلی الله علیه و آله»وسبط بزرگوارشان امام.حسن مجتبی «علیه السلام »وشهادت امام رضا «علیه السلام مورخ 98/8/6مراسم عزاداری با حضور طلاب و اساتید گرامی در سالن اجتماعات حوزه باقر العلوم «علیه السلام»شهر قدس برگزار گردید .
یکی از جذاب ترین جنبه های مذهب تشیع که باعث شده تا دین اسلام در طول این سال ها حفظ شود، مراسم های مذهبی همراه با عزاداری کردن است. هر چند بسیاری از افراد گمان می کنند که تمرکز بر روی عزاداری برای جذب جوانان امروزی هم سودی ندارد چه رسد به کودکان! اما تجربه بیش از ۱۰۰۰ ساله تاریخ نشان می دهد که عزاداری جنبه مهمی از مذهب تشیع است که حتی پیروان بسیاری از ادیان دیگر را نیز به سمت خود جذب کرده است.
  • تعداد رکوردها : 16155