پنج شنبه - 2018 سپتامبر 20 - 10 محرم 1440 - 29 شهريور 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 197024
تاریخ انتشار : 17 آذر 1395 10:48
تعداد بازدید : 229

مدرسه علمیه فاطمیه(س) پاکدشت

شرکت طلاب مدرسه علمیه فاطمیه(س) پاکدشت در نشست آسیب های کاهش سطح مطالعه

شرکت طلاب مدرسه علمیه فاطمیه(س) پاکدشت در نشست آسیب های کاهش سطح مطالعه در مصلی امام خمینی(ره) به همت معاونت پژوهش مدرسه علمیه فاطمیه(س) پاکدشت تعدادی از طلاب در نشست آسیبهای کاهش سطح مطالعه و ارائه راه کار در این زمینه که از سوی اداره ارشار اسلامی شهرستان پاکدشت برگزار گردید شرکت نمودند.

در این نشست پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید خانم آرام والا مسئول ادبی اداره ارشاد اسلامی شهرستان پاکدشت به عنوان مجری و کارشناس به معرفی کتاب سیری در زندگی و اندیشه عبدالحسین زرین کوب که به قلم خویش نگاشته اند و هم چنین تشریح زندگی پرکار و تخصصی همراه با اخلاقیات این شاعر و نویسنده معاصر پرداخت . در ادامه نیز بخشدار شریف آباد به آسیب های تحقیقات از جمله کپی برداری بیش از حد از آثار دیگران، اینترنت و هم چنین عدم مراجعه به کتابخانه ها ، دسترسی نداشتن به منابع معتبر و دست اول اشاره نمود و شهردار پاکدشت آقای پازوکی مشکل کاهش سطح مطالعه را بر گرفته از عدم علاقه برشمرد و تصریح کرد باید با ایجاد انگیزه و علاقه با روش های مختلف مجازی و مکتوب به این امر اهتمام کرد. دیگر کارشناس این نشست معاونت فرهنگی شهرداری پاکدشت آقای مولایی به مراحل و شیوه های سه گانه مطالعه کتاب مطالعه همدلانه ، مطالعه منتقدانه و مطالعه خلاقانه اشاره نمود . 
گفتنی است: در این نشست که روز سه شنبه 16 آذرماه از ساعت 3 تا 5 بعداز ظهر در غرفه سرای اهل قلم در نمایشگاه کتاب استان تهران واقع در مصلی امام خمینی(ره) شهرستان پاکدشت برگزار گردید هر کدام از کارشناسان به معرفی کتاب پرداختند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :