سه شنبه - 2019 نوامبر 12 - 15 ربيع الاول 1441 - 21 آبان 1398
16036رکورد در مدت زمان 0.858ثانیه
عبارت مورد جستجو :
افرادی که ویژگی های آخرتی دارند کسانی هستند که وقتی آنها را می بینیم یاد آخرت یاد خوب زیستن و خوب مردن می افتیم,صورت هایشان صورت هایی نورانی است, حیای آنها زیاد است.
افرادی که ویژگی های آخرتی دارند کسانی هستند که وقتی آنها را می بینیم یاد آخرت یاد خوب زیستن و خوب مردن می افتیم,صورت هایشان صورت هایی نورانی است, حیای آنها زیاد است
در روز یکشنبه 98/8/19 جشن آغاز هفته وحدت ومیللاد رسول مهربانیها حضرت محمد مصطفی( صلی الله و علیها )با حضور تمامی طلاب مدرسه و کادر و معاو نین و مدیریت محترم مدرسه برگزار گردید. در این جشن سرکار خانم دانه کار ابتدا به ذکر اوصاف پیامبر پرداختند و در نهایت به مولودی خوانی پرداختند.
استاد -color:yellow'>-color:yellow'>-color:yellow'>-color:yellow'>-color:yellow'>-color:yellow'>حوزه و دانشگاه با استناد به آیات الهی، گفت: خداوند در قرآن کریم دستور می دهد انسان ها یکدیگر را به حق مدار بودن، صبر و رحم داشتن دعوت کنند؛ انسان با مشاهده گمراهی دیگران وظیفه دارد آنان را به راه حق دعوت و در مصائب و ابتلائات آنان را به صبر و شکیبایی توصیه کند.
اخلاق و منش طلبگی 21 آبان 1398 10:11
در تاریخ یکشنبه 8/12 جلسه فرهنگی با موضوع اخلاق و منش طلبگی برگزار گردید، در این حلسه جناب آقای غلامرضازاده به اهمیت و نقش اخلاق و منش طلبگی در زندگی فردی واجتماعی طلاب پرداختند. در پایان جلسه به سوالات طلاب در این زمینه پاسخ دادند.
به مناسبت میلاد پیامبر اعظم صلی الله و هفته ی کتاب واحد پژوهش مدرسه -color:yellow'>-color:yellow'>علمیه کوثر ورامین اقدام به برگزاری مسابقه ی کتاب و کنابخوانی با عنوان سیره پیامبر اعظم صلی الله نموده است .
به مناسبت هفته ی کتاب و کتابخوانی و به همت معاون پژوهش مدرسه -color:yellow'>-color:yellow'>علمیه کوثر ورامین سرکار خانم نسرین نوری مسابقه ی حفظ موضوعی قرآن کریم در این مدرسه برگزار خواهد شد .
به همت معاون پژوهش مدرسه -color:yellow'>-color:yellow'>علمیه کوثر ورامین سرکار خانم نسرین نوری مسابقه عکاسی با موضوع کتاب و کتابخانه ویژه طلاب , کادر و اساتید در این مدرسه برگزار خواهد شد .
به همت معاون پژوهش مدرسه -color:yellow'>-color:yellow'>علمیه کوثر ورامین سرکار خانم نسرین نوری مسابقه نقاشی با موضوع کتاب و کتابخانه ویژه فرزندان طلاب , اساتید و کادر مدرسه برگزار خواهد شد .
جشن 17 ربیع الاول 20 آبان 1398 14:50
مراسمی به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص) وامام جعفر صادق (ع) در روز 20 آبان ماه در نمار خانه -color:yellow'>-color:yellow'>-color:yellow'>-color:yellow'>-color:yellow'>-color:yellow'>حوزه برگزار گردید
  • تعداد رکوردها : 16036