يکشنبه - 2019 نوامبر 17 - 20 ربيع الاول 1441 - 26 آبان 1398
16041رکورد در مدت زمان 0.717ثانیه
عبارت مورد جستجو :
در ادامه مقاله پیشین قصد داریم تا به شرح مقوله صله رحم از منظر اسلام، روش ها و آثار آن پرداخته و این مهم را مورد تتبع قرار دهیم. امید است دلهامان محمدی (صلی‎الله‎علیه‎وآله‎وسلم) شده گام در گام او نهیم، به شیوه او رفتار کنیم، چون او سخن بگوییم و از هرچه او پرهیز می‎کرد بهراسیم.
شرکت در برنامه زنگ انقلاب در تاریخ 94/11/12 به مناسبت اولین روز ایام مبارک دهه فجر به مناسبت ورود امام خمینی (ره) به ایران
بمناسبت انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی
برگزاری جلسه دوم تحلیل سیاسی وبصیرت افزایی توسط سرکار خانم زارع اقدم در مدرسه علمیه حضرت ولی عصر (عج)
رسالت عظیم مبلغان علوم الهی، نشر مفاهیم بلند دینی در عرصة جوامع بشری است تا در پرتو آن انسانها به کمال و سعادت واقعی دست یابند. در آشفته بازار تبلیغات امروزی، تنها حقانیت یک مکتب و کیفیت یک کالا نمی تواند به جذب مخاطبان منتهی شود، بلکه علاوه بر آن، استفاده از روشهای درست تبلیغی از عوامل قطعی توفیق در این مهم است.
دختران چگونه می توانند از سویی شاد بپوشند و از سویی بدون تبرّج در جامعه حضور داشته باشند/ توجیه احادیث در باره «حسنه» بودن دختران و «نعمت» بودن پسران چیست/ دلیل عرفانی بسیار زیبا در مورد حجاب
اگر کفّار با توجه به اینکه این همه گناه و فجور میکنند، چرا باز هم وضعشان خوب است؟ جوابش این است که خداوند آنها را مبتلا به استدراج کرده و توفیق شکرگزاری را از آنها گرفته است. این به ضرر آنها است.
گرایش کودک به پذیرش ارزش ها و یا دستورهای دینی تنها در سایه احساس شخصیت و ارزشمندی خویش تحقق می یابد. بنابراین کودکان نقش تعیین کننده ای دارند . والدین و معلمان در موقعیت های مناسب تنها زمینه ساز و هدایتگرند .
سخنرانی جناب آقای علیرضا رحیمی به مناسبت دهه مبارک فجر با عنوان دستاوردهای انقلاب
به همت واحد فرهنگی مدرسه کلاس های هفتگی تفسیر قطره ای قرآن دراین مدرسه برگزارمی گردد.
  • تعداد رکوردها : 16041