جمعه - 2020 ژولاي 10 - 20 ذيقعده 1441 - 20 تير 1399
16780رکورد در مدت زمان 0.624ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ایستگاه مطالعه 20 خرداد 1399 12:57
به مناسبت هفته کتاب وپژوهش،ایستگاه هایی برای مطالعه کتاب های پیشنهادی درطبقات حوزه المهدی(عج)استقراریافت.
نمایشگاه کتاب 20 خرداد 1399 12:47
به مناسبت هفته کتاب،نمایشگاه تازه های کتاب به مدت دو روز برگزارشد.
مراسم بزرگداشت وفات حضرت خدیجه (سلام الله علیها) تاریخ: 15/2/99 تلاوت قرآن: آقای کریم منصوری سخنران: سرکار خانم جلالی مداح : آقای محمود کریمی این مراسم در تاریخ دوشنبه دهم ماه مبارک رمضان در فضای مجازی برگزار گردید
مراسم بزرگداشت روز معلم تاریخ : 10/2/1399 به مناسبت شهادت آیت الله مطهری و پاسداشت مقام شامخ معلم و اساتید ، طلاب مدرسه علمیه حضرت زینب(س) شاهد اقدام به تهیه هدایایی برای اساتید خود نمودند. ضمن تشکر طلاب از اساتید خود در فضای مجازی ، هدایا ی تهیه شده توسط نماینده طلاب به صورت حضوری ( با حضور در منزل اساتید ) به اساتید تقدیم شد.
برنامه سیاسی با محوریت انتخابات تاریخ:سه شنبه 29 بهمن ماه 1398 روز سه شنبه برنامه سیاسی با محوریت انتخابات در مدرسه برگزار گردید. سخنران این مراسم جناب آقای یزدانی نماینده سپاه بودند. ایشان هادی سیاسی حوزه نمایندگی ولی فقیه سپاه محمد رسول الله (ص) هستند. جناب آقای یزدانی با ترسیم مجلس مقتدر به تبیین سخنان مقام معظم رهبری در ارتباط با نحوه رای دادن پرداختند و در نهایت سخنانشان را جمعبندی نمودند . در این برنامه علاوه بر طلاب و اساتید اهالی شهرک فجر هم در این مراسم شرکت داشتند.
برگزاری مسابقه 20 خرداد 1399 12:11
به مناسبت هفته کتاب،مسابقه کتابخوانی با موضوع روش مقاله نویسی در حوزه المهدی(عج)برگزارگردید.
برگزاری نمایشگاه 20 خرداد 1399 11:55
به مناسبت اربعین حسینی نمایشگاهی از دستاوردهای طلاب مدرسه المهدی(عج)با موضوعات پیرامون امام حسین(علیه السلام)واربعین حسینی،برگزارشد.
جشن ولادت حضرت زهرا(س) تاریخ : 27/11/98 سخنران: سرکار خانم توکلی مداح : سرکار خانم نوری در سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام مادر و روز زن، مدرسه علمیه حضرت زینب (س) شاهد اقدام به برگزاری جشن در تاریخ یکشنبه 27 بهمن ماه نمود در این مراسم علاوه بر طلاب ،اساتید ،کادر مدرسه و اهالی شهرک ، میهمانان ویژه ایی در مدرسه حضور داشتند. از چندی قبل با هماهنگیهای صورت گرفته با سرکار خانم ماجدی ریاست محترم آموزش و پرورش منطفه 3 بنا بر این قرار گرفت که جهت آشنایی دانش آموزان دبیرستانی با حوزه های علمیه از ایشان برای حضور در حوزه دعوت به عمل آید که به لطف الهی توانستیم با مدیریت مدرسه محدثه(س) سرکار خانم راستی هماهنگیهای لازم را انجام داده و در روز جشن ، دانش آموزان پایه یازدهم آن مدزسه در حوزه حضرت زینب (س) حضور پیدا کردند . در این مراسم بعد از تلاوت قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ، سرکار خانم امراللهی مدیریت مدرسه ضمن خوش آمدگویی به میهمانان سخنانی را در رابطه با نامهای حضرت زهرا (س) ومعانی آن ایراد نمودند . سپس سرکار خانم نوری به مداحی پرداختند و دوستان را به فیض رساندند . سرکار خانم توکلی از اساتید حوزه و با سابقه در امر تبلیغ ، سخنرانی زیبایی به فراخور حال دانش آموزان دبیرستانی داشتند که مورد توجه و استقبال عزیزان قرار گرفت.ایشان چند حدیث در مورد دختران از پیامبر(ص) بیان نمودند و به تحلیل و بررسی آنها پرداختند.همچنین ایشان به ضرورت یادگیری علوم دینی اشاراتی در خلال سخنانشان داشتند. سپس سرکار خانم نصیری در رابطه با نحوه آموزش در حوزه علمیه وتعداد واحدها ومدرکهایی که اخذ خواهند نمود صحبت کردند و در نهایت در ارتباط با آینده شغلی برای دانش آموزان توضیحاتی را ارائه نمودند. کلیپهایی هم در ارتباط با فعالیتهایی که در حوزه انجام می گیرید برای دانش آموزان پخش شد.
راهپیمایی 22 بهمن 20 خرداد 1399 11:18
راهپیمایی 22 بهمن ماه حضور حداکثری طلاب ، اساتید و کادر در راهپیمایی 22بهمن ماه همچنین حضور چند نفر از طلاب در محل استقرار چادرهای مربوط به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران ، جهت پاسخگویی به سوالات راهپیمایی کنندگان ، همچنین تبلیغات حوزه حضرت زینب (س) شاهد ایشان با به همراه داشتن بروشورهای تبلیغاتی همچنین با ارائه توضیحاتی، به تبلیغ برای مدرسه حضرت زینب (س) پرداختند.
همزمان با میلاد مسعود امام حسن مجتبی(علیه السلام) جشنی مجازی در کانال فرهنگی حوزه نجمه خاتون(سلام الله علیها) با ارائه محتوا درباره زندگی امام حسن مجتبی(علیه السلام) و اشتراک گذاری مولودی خوانی مداحان اهل بیت برگزار گردید
  • تعداد رکوردها : 16780