شنبه - 2019 نوامبر 23 - 26 ربيع الاول 1441 - 2 آذر 1398
16059رکورد در مدت زمان 0.936ثانیه
عبارت مورد جستجو :
به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اعظم صلی الله و علیه و آله و امام صادق علیه السلام جشن مولودی خوانی در مدرسه علمیه کوثر ورامین برگزار شد .
به همت معاون پژوهش مدرسه و به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی بازدید از کتابخانه باقرالعلوم علیه السلام شهر قدس انجام پذیرفت.
بازدید دکترحاج حسن نوروزی نماینده انقلابی و ولایتمدار شهرستانهای رباط کریم وبهارستان
افرادی که ویژگی های آخرتی دارند کسانی هستند که وقتی آنها را می بینیم یاد آخرت یاد خوب زیستن و خوب مردن می افتیم,صورت هایشان صورت هایی نورانی است, حیای آنها زیاد است.
افرادی که ویژگی های آخرتی دارند کسانی هستند که وقتی آنها را می بینیم یاد آخرت یاد خوب زیستن و خوب مردن می افتیم,صورت هایشان صورت هایی نورانی است, حیای آنها زیاد است
در روز یکشنبه 98/8/19 جشن آغاز هفته وحدت ومیللاد رسول مهربانیها حضرت محمد مصطفی( صلی الله و علیها )با حضور تمامی طلاب مدرسه و کادر و معاو نین و مدیریت محترم مدرسه برگزار گردید. در این جشن سرکار خانم دانه کار ابتدا به ذکر اوصاف پیامبر پرداختند و در نهایت به مولودی خوانی پرداختند.
استاد حوزه و دانشگاه با استناد به آیات الهی، گفت: خداوند در قرآن کریم دستور می دهد انسان ها یکدیگر را به حق مدار بودن، صبر و رحم داشتن دعوت کنند؛ انسان با مشاهده گمراهی دیگران وظیفه دارد آنان را به راه حق دعوت و در مصائب و ابتلائات آنان را به صبر و شکیبایی توصیه کند.
اخلاق و منش طلبگی 21 آبان 1398 10:11
در تاریخ یکشنبه 8/12 جلسه فرهنگی با موضوع اخلاق و منش طلبگی برگزار گردید، در این حلسه جناب آقای غلامرضازاده به اهمیت و نقش اخلاق و منش طلبگی در زندگی فردی واجتماعی طلاب پرداختند. در پایان جلسه به سوالات طلاب در این زمینه پاسخ دادند.
به مناسبت میلاد پیامبر اعظم صلی الله و هفته ی کتاب واحد پژوهش مدرسه علمیه کوثر ورامین اقدام به برگزاری مسابقه ی کتاب و کنابخوانی با عنوان سیره پیامبر اعظم صلی الله نموده است .
به مناسبت هفته ی کتاب و کتابخوانی و به همت معاون پژوهش مدرسه علمیه کوثر ورامین سرکار خانم نسرین نوری مسابقه ی حفظ موضوعی قرآن کریم در این مدرسه برگزار خواهد شد .
  • تعداد رکوردها : 16059