جمعه - 2020 ژولاي 10 - 20 ذيقعده 1441 - 20 تير 1399
16780رکورد در مدت زمان 0.873ثانیه
عبارت مورد جستجو :
خانم سویزی؛ مدرس دانشگاه: «حقیقت غرب زدگی آن است که بخواهیم ساعت زندگی را جای دیگری تنظیم کنیم.»
هدف اصلی دشمن «تغییر ماهیت و هویت انقلابی نظام جمهوری اسلامی» است،و تنها راه جلوگیری از چنین وضعی، حفظ و حراست از تفکر انقلابی در «عمل و رفتار و جهت گیری ها و ضوابط و قوانین» است.
اردوی زیارتی قم – جمکران در تاریخ 15/11/94 د رمحیطی صمیمی برگزار گردید. این اردو با حرکت در ساعت 7:30 صبح از تهران آغاز شد و در ساعت 19 با بازگشت به تهران پایان یافت. در طی این سفر بازدیدی هم از موسسه موضوع شناسی فقه و موزه این مجموعه انجام گرفت.
در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران جلسه ای با حضور خیرین مدسه در منزل یکی از ایشان برگزار شد.
اکنون این وظیفه به عهده زنان و مادران و مبلغین دین است که با مطالعه و افزایش اطلاعات تمرین نمایند در خوب حرف زدن و حرف خوب زدن و رفتار و اخلاق نیکو تا بتوانند مردم را هدایت نموده و پشتیبان ولی فقیه باشند.
درگذشت مؤلمه و غم بار پدرگرامیتان موجب تأثر و تألم فراوان گردید. این مصیبت وارده را از طرف خود و همکارانم در این مدیریت و مدارس تابعه، حضور سرکارعالی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان برای آن عزیز سفر کرده غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نماییم.
زن خوب چه کسی است؟ 19 بهمن 1394 11:29
مسلما تعریف همسر خوب برای هر کسی فرق می کند اما اگر مایلید توصیه های ائمه و اهل بیت علیهم السلام را در این باره بدانید، خواندن این مطلب را به شما توصیه می کنیم.
معاونت پژوهشی مدرسه علمیه المهدی(عج) در نظر دارد کارگاه یک روزه ای با موضوع روش مقاله نویسی و چگونگی تدوین مقاله از پایان نامه توسط خانم دکتر عماری برگزار نماید ادامه...
مرحوم حضرت آیت الله العظمی بهجت می فرمود: در مجلسی که ابو حنیفه نیز حضور داشت، امام صادق(علیه السلام) فرمود: هدهد راهنمای لشکر سلیمان(علیه السلام) بود، زیرا هدهد آب های زیر زمین را می بیند.
شیخ ‏نخودکی در وصیت خود به فرزندش می گوید: اگر آدمی چهل روز به ریاضت و عبادت بپردازد، ولی یک بار نماز صبح از او فوت شود، نتیجه آن چهل روز عبادت بی ارزش خواهد شد.
  • تعداد رکوردها : 16780