دوشنبه - 2020 فوريه 17 - 23 جمادي الثاني 1441 - 28 بهمن 1398
16506رکورد در مدت زمان 1.185ثانیه
عبارت مورد جستجو :
حوزه / مدعیان دروغین که با سوءاستفاده از احساسات پاک حق جویان می خواهند مریدانی برای خویش جذب کنند. اینان نه تنها نقاب حق به چهره دارند، بلکه خود را از رهبران این جبهه معرفی می نمایند و از همین رو در گمراه نمودن ساده دلان به موفقیت هایی دست می یابند.
تصویری که قرآن از جهنم ترسیم می کند، چهره موجودی است حیات مند و برخوردار از شعور. جهنمی که چشم دارد و می بینید، حرف می زند و «هل من مزید» می طلبد! اینک این سوال مطرح است که آیا این ویژگی هایی که قرآن به دوزخ نسبت داده، حقیقی است یا مجاز؟
مورخان اسلامی، اولین هایی را به این پیامبر الهی نسبت داده اند، مانند نخستین نویسنده، نخستین خیاط، نخستین منجم وپیامبران دیگر. یکی از پیامبران الهی که قرآن از او با اوصاف رشک برانگیز "صابر"، "صدیق"، "نبی"و"صالح" یاد می کند، حضرت ادریس نبی است. او با چند واسطه به آدم ابوالبشر نسب می برد و نیای اعلای حضرت نوح ابوالانبیاست. درود خدا بر یکان یکانشان.
خداوند در آیه 48 سوره بقره فرمود: و اتّقوا یوماً لاتجزی نفس عن نفس شیئاً ولایقبل منها شفاعة و لا یۆخذ منها عدل ولا هم ینصرون» از روزی بپرهیزید که احدی در آن روز به داد شما نمی رسد. و از شما هیچ چیزی پذیرفته نمی شود. و هیچ جایی برای داد و ستد نیست...
انت ولینا حقا 19 تیر 1396 22:24
حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) همان شخصیت منحصر به فرد جهان اسلام است که امام زمانش ،حضرت هادی علیه السلام ،او را دوست و یار خود دانسته است و در وصفش فرموده است : انت ولینا حقا آشنایی با سبک زندگی ایشان ، میتواند بهترین الگو برای کسانی باشد که آرزوی یاری امام زمانشان را دارند .
بیان احکام کاربردی ،توسط استاد اکبری ،در حوزه علمیه کریمه اهل بیت علیهم السلام
فقه، متکفّل همه امور زندگی بشر است و هنر نیز یکی از همین امور است که باید فقه به آن بپردازد.
نمایشگاه کتاب کودک در این مدرسه در حال برگزاری است. دراین نمایشگاه کتابهای نشر دبستانک مناسب برای سنین 3 تا 12 سال در حال عرضه می باشد.. این نمایشگاه تا تاریخ 26 دیماه برقرار می باشد.
همایش 22 دی 1394 16:16
همایش
دومین کارگاه حجة الاسلام والمسلمین دکتر اسلام پور با عنوان کارگاه شیوه های مطالعه و تقکر روز چهارشنبه مورخ 7/11/94 از ساعت 8 لغایت 17 در این مدرسه برگزار می گردد.
  • تعداد رکوردها : 16506