چهارشنبه - 2020 ژانوِيه 22 - 27 جمادي الاول 1441 - 2 بهمن 1398
16420رکورد در مدت زمان 0.655ثانیه
عبارت مورد جستجو :
جلسه دفاعیه طلاب مدرسه علمیه الغدیر تهران (خواهران) برگزار می گردد.
به همت واحد فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س) به مناسبت دهم ربیع الاول سالروز ازدواج پیامبر اکرم (ص) با حضرت خدیجه کبری (س) و عید امامت حضرت مهدی (عج) مراسم جشن با شکوهی روز سه شنبه مورخ1/10/94 برگزار گردید.
روز دوشنبه مورخ 30/9/94 به همت واحد فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س) در سالروز آغاز امامت حضرت مهدی (عج الله تعالی شریف)اردوی زیارتی و سیاحتی امامزاده زید برگزار گردید.
به همت واحد فرهنگی مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س) مراسم عزاداری در سالروز شهادت مظلومانه ی امام حسن عسگری (علیه السلام) روز یکشنبه مورخ 29/9/94 برگزار گردید.
به مناسبت هفته وحدت این مرکز در نظر دارد روز شنبه مورخ 94/10/5در ساعت ده و نیم صبح مراسم جشنی برپا کند.
موضوع تحقیق حاضر«اندیشه ی صهیونیسم در سینمای هالیوود» می باشد که از ماهیتی اعتقادی، سیاسی و تاریخی برخوردار است.
دشمنان به شیوه های مختلف و جدیدی قصد تخریب دین را دارند؛ ضرورت ایجاب می کند که انواع دشمنی و شیوه های مبارزه با آنان در محورهای فرهنگی، اجتماعی – سیاسی مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد.
موضوع تحقیق حاضر، «نقش تغذیه در سلامت جسم و روان از دیدگاه اسلام» می باشد که از ماهیتی اخلاقی و تربیتی برخوردار است. تغذیه مجموعه ای از مراحل متعدد است که در طی آن موجود زنده مواد لازم و ضروری جهت ادامه ی حیات، رشد و نمو بدن از محیط دریافت کرده و به مصرف می رساند.
شیوه امام زین العابدین (علیه السلام) در تبلیغ ، روش دعایی بوده است و از این طریق آموزه های اخلاقی و دینی بسیار زیادی را به مردم ارائه می دادند.
بی تردید تربیت اسلامی به ویژه در شاخه اخلاق، یکی از اساسی ترین برنامه های وجودی انسان برای رسیدن به تکامل و تقرب الهی است.
  • تعداد رکوردها : 16420