يکشنبه - 2020 فوريه 23 - 29 جمادي الثاني 1441 - 4 اسفند 1398
16535رکورد در مدت زمان 0.702ثانیه
عبارت مورد جستجو :
... 4 بهمن 1394 23:0
مدرسه علمیه ثامن الائمه بهمن ماه سال 1393 توسط جناب آقای دکتر جازاری تاسیس شد.
دکتر علی غلامی: «شان خبرگان در این است که باید از بازی های تبلیغاتی و موضعگیری های جناحی به دور باشد..!»
همایش نقش حوزه های علمیه خواهران در تمدن نوین اسلامی در مجموعه فرهنگی شهدای هفتم تیر ، به همت شش حوزه علمیه خواهران؛حوزه کریمه اهل بیت علیهم السلام ،حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه ،الزهرا علیها السلام ،مشکات ، حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه و مشکات اندیشه برگزار گردید.
جلسه دفاعیه پایان نامه سطح سه با عنوان علم پیشین الهی و مساله جبر و اختیار با تاکید بر آرای قاضی عبدالجبار، غزالی و ملاصدرا با کسب نمره عالی برگزار شد.
ما خداوند را شاکریم که لیاقت خدمت در سایه سار شما را یافته ایم. ما خود را مدافع حرم و حریمت می دانیم، مدافع بودن را از شما آموختیم.
جلسه دفاعیه پایان نامه سرکار خانم مریم سادات نجفی با موضوع معیارهای مذاکره با آمریکا، مطابق با صلح حدیبیه در مدرسه برگزار گردید.
برگزاری نشست امربه معروف ونهی از منکر در مدرسه علمیه حضرت ولی عصر (عج)
درس را طوری بخوانید که به آن عمل کنید و به دیگران یاد بدهید .مدیر مدرسه المهدی (عج) سرکا رخانم زهرا شریفی نیمسال تحصیلی دوم مدرسه را با این سخنان آغاز کردند .
این همایش روز سه شنبه(6 بهمن) در مصلی امام خمینی(قدس سره) با حضور طلاب ورودی سال 94-95 یرگزار میگردد. از طلاب محترم خواهشمندیم راس ساعت 8 صبح جهت شرکت در این مراسم در مدرسه ی علمیه ی قبا حضور بهم رسانند
تعدادی از مبلغین حوزه به اردوی راهیان نور دانش آموزی شهرستان بهارستان اعزام شدند .
  • تعداد رکوردها : 16535