سه شنبه - 2019 دسامبر 10 - 13 ربيع الثاني 1441 - 19 آذر 1398
16155رکورد در مدت زمان 0.780ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نشست «شیعه شناسی» در مدرسه علمیه خواهران کوثر تهران با حضور مدرسان و طلاب برگزار شد.
به همت واحد تبلیغات مدرسه علمیه امام خمینی قدس سره رباط کریم نشستی ویژه ماه صفر با حضور مبلغین خارج از مدرسه برگزار گردید.
به همت واحد تبلیغات مدرسه علمیه امام خمینی قدس سره رباط کریم در ماه محرم مبلغین مدرسه جهت تبلیغ به مجالس مختلف عزاداری ابا عبد الله الحسین(علیه السلام) اعزام شدند.
مدرسه علمیه حضرت ولی عصرعج به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی نمایشگاه مجموعه نرم افزارهای نور را با ارائه تخفیف برگزار می نماید. همچنین سرکار خانم دکتر ذبیحی به ایراد سخنرانی در ارتباط با اهمیت مطالعه می پردازند.
بت شکن 22 آبان 1394 8:33
کلدانیان به شهر بازگشتند و به سوی معبد شتافتند تا برکت طعامهای خود را ببینند، ناگاه با دردی جانکاه مواجه گردیدند و شگفتی و بهت و حیرت تمام وجودشان را فرا گرفت، بتکده دیگر بتی ندارد جز بتی بزرگ که تبری زرین بر دوش دارد، مصیبت تمام شهر را فرا گرفت، ضجه و ناله از سوی هر بت پرستی به هوا برخاست
چهارمین جلسه از سلسله مباحث نگرش سیستمی بر مبحث خانواده در مدرسه کوثر برگزار شد
یادواره شهدای مدافع حرم با محوریت سردار شهید حسین همدانی، با حضور همسر گرامی و فرزند این شهید عزیز، در مدرسه حضرت زینب کبری س برگزار شد این مراسم با عزادری برای مصائب حضرت زینب کبری سلام الله علیها، پخش فیلم و خاطره گویی خانم همدانی همراه بود.
سومین نشست از سلسله نشست های سبک زندگی اسلامی در مدرسه علمیه حضرت زینب کبری(س) برگزار شد
قافله شهادت در دل غاضریه خیمه می زند امام می فرماید : بخدا قسم اینجا شهادتگاه ماست کودکان ما را در این وادی به اسارت می برند و جگر گوشه هایمان در این وادی به خاک و خون می غلتند . نفیر مرگ با آمدن پسر سعد بن ابی وقاص به صدا در می آید .
آخرین چاره 15 آبان 1394 9:40
و یاد کن در این کتاب ابراهیم را زیرا که او پیامبری بسیار راستگو بود، هنگامی که رو به سوی پدر خویش نمود و گفت ای پدر: برای چه پرستش می کنی بتانی را که نه می شنوند و نه می بینند و نه دردی از تو درمان می کنند.
  • تعداد رکوردها : 16155