شنبه - 2019 نوامبر 23 - 26 ربيع الاول 1441 - 2 آذر 1398
16059رکورد در مدت زمان 0.764ثانیه
عبارت مورد جستجو :
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدرضا آقامیری با حفظ سمت در جایگاه مدیر مدیریت حوزه علمیه خواهران استان تهران به عنوان مدیرعامل موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان منصوب شد
سردار سرتیپ پاسدار حسین همدانی از فرماندهان دوران دفاع مقدس و مستشاران ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مدافعان حرم در طول سال های گذشته که نقش تعیین کننده ای در حفظ و حراست حرم حضرت زینب (س) و کمک و تقویت جبهه مقاومت اسلامی در جنگ تروریستی سوریه داشت ، حین انجام ماموریت های مستشاری در حومه شهر حلب به دست تروریست های داعشی به شهادت رسید و به یارانش پیوست
سرکار خانم زهرا رحمتی مدیر حوزه علمیه حضرت ولیعصر عج دو اثر با عنوان های بررسی تطبیقی کنوانسیون حقوق کودک با فقه اسلامی و بررسی نقش مفردات قرآن در تفسیر تسنیم را به چاپ رساندند.
کارگاه های وبلاگ نویسی با همکاری مرکز فناوری اطلاعات مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران به مدت دو روز برگزار گردید که مجموعاً بیش از 110 نفر از طلاب خواهرعلاقه مند و توانمند در این کارگاه ها حضور یافتند.
اولین جلسه شورای معاونان در سال تحصیلی 95-1394 با حضور افتخاری جناب آقای طائی زاده در مؤسسه تبیان برگزار شد.
کرسی تلاوت با حضور قاریان و حافظان قرآن کریم مدرسه علمیه حضرت عبدالعظیم علیه السلام با حضور طلاب سطح 2 و سطح 3 برگزار شد.
حجت الاسلام دزفولی شرط اساسی در هر عملی را نیت دانست و گفت: ما در عالم، مخلوق و نسبت به امام عصر علیه السلام مأمومیم و باید رضایت امام را جلب نماییم.
طرح مطالعاتی کلاس محور بینش مطهر در ترم جدید سال تحصیلی از سوی معاونت فرهنگی مدرسه حضرت عبدالعظیم ع برگزار می گردد
دومین کرسی آزاد اندیشی با موضوع نقش حوزه های علمیه در ایجاد تمدن اسلامی توسط هفت مدرسه علمیه خواهران تهران روز چهارشنبه 94/07/15 در مدرسه علمیه حضرت ولی عصر عجل الله برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، کارگاه آموزشی تخصصی نگرش سیستمی به مبحث خانواده در مجتمع کوثر برگزار شد.
  • تعداد رکوردها : 16059