دوشنبه - 2020 ژانوِيه 20 - 25 جمادي الاول 1441 - 30 دي 1398
16417رکورد در مدت زمان 1.076ثانیه
عبارت مورد جستجو :
این همایش روز سه شنبه(6 بهمن) در مصلی امام خمینی(قدس سره) با حضور طلاب ورودی سال 94-95 یرگزار میگردد. از طلاب محترم خواهشمندیم راس ساعت 8 صبح جهت شرکت در این مراسم در مدرسه ی علمیه ی قبا حضور بهم رسانند
تعدادی از مبلغین حوزه به اردوی راهیان نور دانش آموزی شهرستان بهارستان اعزام شدند .
نشست تحکیم خانواده با حضور استاد ارجمند حوزه و دانشگاه سرکار خانم محمدی و طلاب به همراه خانواده هایشان در سالن اجتماعات حوزه برگزار شد .
شما با دقت لباسهایتان را انتخاب می کنید. سعی می کنید، لباسی که شما و دیگران را آزار می دهد، استفاده نکنید. زن و مرد هم لباس یکدیگرند. وقتی یکدیگر را انتخاب می کنند، مراقب هستند تا همسرشان، عیوب آنها را بپوشاند و بتوانند در کنار هم رشد کنند.
9 شوّال سال 28 قبل از هجرت، روزی بود که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم خدیجه کبرا سلام الله علیهاآن بانوی بزرگ را به همسری گرفت. آنچه می خوانید نگاهی کوتاه است به روابط عاطفی میان پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم و خدیجه سلام الله علیهاکه اشاره ای نیز به مقدمات این ازدواج دارد.
خانواده، به عنوان کوچک ترین نهاد اجتماعی، خاستگاه مهم ترین رخدادها و ابتدایی ترین جایگاه برای شکل گیری روابط اجتماعی است. این اهمیت در خانواده ی اسلامی، خود را بیشتر جلوه گر می نماید؛ چرا که خانه و خانواده در نظام اسلام از قداست ویژه ای برخوردار است
انتخاب همسر با معیارهایی از قبیل ایمان و پاکدامنی، پرهیز از عشق های رنگی و همسران خیابانی، ممنوعیت برگزیدن بخاطر ظواهر دنیوی و ... از جمله مواردی است که در انتخاب همسر باید در نظر داشت.
معرفی برنامه های ثابت فرهنگی طلاب مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج)نیمسال دوم سال تحصیلی 95-94
فضیلت زیارت حضرت فاطمه ی معصومه سلام الله علیها و مروری بر فراض های زیارت نامه آن حضرت
دو نفر از طلاب حوزه های علمیه خواهران استان تهران در مسابقه حفظ ترتیبی قرآن کریم همراه با ترجمه به مرحله کشوری راه یافتند.
  • تعداد رکوردها : 16417