سه شنبه - 2019 دسامبر 10 - 13 ربيع الثاني 1441 - 19 آذر 1398
16155رکورد در مدت زمان 0.608ثانیه
عبارت مورد جستجو :
تحلیل دو اثر خانم ها آرمسترانگ و هزلتون درباره زندگی پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی
* برگزاری نشست تحلیل آثار دو زن مستشرق در حوزه زندگی پیامبر صلی الله علیه و آله به مناسبت تقارن میلاد پیامبر صلی الله علیه و آله با هفته کتاب و کتاب خوانی در مدرسه مشکوه اندیشه
روز چهارشنبه ،تاریخ 98/8/22 اردوی زیارتی امام زاده داوود (علیه السلام) برای طلاب مدرسه حضرت زینب (س) برگزار گردید. در این اردوی یک روزه طلاب به همراه فرزندان خود شرکت کردند و سفری به یاد ماندنی برایشان بود،ساعت 8 صبح به سمت امام زاده حرکت کردیم ، در آنجا بعد از زیارت قبور متبرکه، طلاب به صورت گروهی دعای توسل و زیارت عاشورا تلاوت نموده و بعد از خواندن نماز و صرف نهار و بازار گردی وخرید به سمت تهران حرکت کردیم. در شرایطی که تهران به علت آلودگی هوایی شدید تعطیل شده بود ، زوار از هوای تمیز و با طراوت پاییزی لذت فراوانی بردیم. جای همگی دوستان وعزیزان بسیار خالی بود.
راستای شناخت سیره رسول مکرم اسلام و دفع شبهات مطرح شده درباره تعدد ازدواج حضرت رسول اکرم(صل الله علیه و اله و سلم) و بر گزاری مسابقه ای از این کتاب در هفته وحدت
ایستگاه مطالعه در مدرسه علمیه حضرت زهرا (س) برپا گردید /
دیدار دانش اموزان از مدرسه علمیه امام خمینی (ره)
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، مراسم آشنایی طلاب جدیدالورود با برنامه های کتابخانه از جمله نرم افزار کاوش و نیز آشنایی با کتابهای مرجع و نحوه جستجوی کتابها در مخزن کتابخانه با حضور مسئول این واحد مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری خانم اسدزاده برگزار گردید.
دوره آموزشی،توجیهی مبلغات مدرسه علمیه الزهرا (س)قیامدشت ،باموضوع"طرح سراسری آموزش نماز" ویژه دانش آموزان درتاریخ 98/8/28برگزار گردید.
  • تعداد رکوردها : 16155