يکشنبه - 2020 سپتامبر 27 - 10 صفر 1442 - 6 مهر 1399
17055رکورد در مدت زمان 0.608ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نشریات مدارس 1 فروردین 1395 19:12
نشریات مدارس علمیه
آثار تربیتی انتظار 30 اردیبهشت 1395 15:9
مقاله ای با موضوع: معنای اصیل انتظار، ملزومات دعا، وظایف منتظران و آشنایی با فرهنگ انتظار و آثار تربیتی آن
اعمال شب و روز نیمه شعبان 29 اردیبهشت 1395 5:23
امام صادق علیه السلام: حق تعالى شب نیمه شعبان را بعد از لیلة القدر افضل شب ها قرار داده, پس سعى و کوشش کنید در تقرّب جستن به سوى خداى تعالى در آن شب..
در عصر ما که زمان ولایت حضرت حجت علیه السلام است، مقدرات عالم در مراتبی رقم می‏ خورد که از شب میلاد آن حضرت در نیمه شعبان آغاز گردیده و در شب‏های ماه مبارک رمضان یکی پس از دیگری تثبیت می‏ شود .
روحانی و حوزه انقلابی 30 اردیبهشت 1395 0:27
باید برای شناساندن روحانی و حوزه انقلابی کار کنیم. برخی از روحیه انقلابی بی خبرند و تنها به درس می پردازند، غافل از آنکه اصل انقلاب به وسیله حوزه علمیه تعریف شد، به حرکت درآمد، پیروز شد و اکنون نیز به مسیر خود ادمه می دهد
امروز مهم ترین وظیفه ی علما، روشنفکران و نخبگان، «روشنگری» و «جهاد تبیینی» در قبال فریب کاری های طواغیت است و امت اسلامی نیز باید فریب وعده های قدرت ها را نخورد و از تهدیدهای آنها هم نهراسد.
امام همواره جوانان را از غرور منع می نمودند چه غرور عامل جدایی بین بنده های مخلص با خدا می باشد.
ما نباید ضعیف باشیم، باید قوی باشیم؛ قدرت فقط به سلاح و پول نیست؛ مبنای اصلی قدرت، ایمان و پایداری است/ دشمن از اسلام مقتدر و شجاع میترسد. از جمهوری اسلامی به این جهت میترسند. حمله آنها به جمهوری اسلامی از ترس آنها است.
ترویج و هم افزایی در دانش : با نوشتن ، امکان گذر از محدودیتها ی تاریخی و جغرافیایی برای دانش فراهم می شود دانشمندان با مطالعه نوشته های یکدیگر توسعه دانش را میسر می کنند. با تحقیق و پژوهش و بالا بردن آگاهیها، ملتها رشد می کنند.
برگزاری مراسم جشن میلاد حضرت علی اکبر (علیه السلام) وحضرت مهدی(عجل الله تعالی) به مناسبت جشن میلاد حضرت علی اکبر (علیه السلام) و حضرت مهدی(عجل الله تعالی)مراسم جشنی در مورخه (29/2/95) با حضور خانم نجفی( استاد حوزه) درمدرسه علمیه امام حسن مجتبی(علیه السلام) ، برگزار گردید.
  • تعداد رکوردها : 17055