شنبه - 2020 ژانوِيه 18 - 23 جمادي الاول 1441 - 28 دي 1398
16404رکورد در مدت زمان 0.670ثانیه
عبارت مورد جستجو :
شب است و غم و درد و الم و تابش مهتاب، در آن شهر پر از ظلم، به جز مردم یک خانه، همه خواب، همه خواب، و جز هِق هِق آهسته‏ ی یک مرد، و یا ناله‏ی آرام دو سه کودک بی تاب، اگر گوش کنی می شنوی زمزمه‏ ی ریختن آب ...
همایش طلیعه حضور طلاب خواهر با حضور و سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر رشاد رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، حجت الاسلام محسن قمی معاون بین الملل دفتر مقام معظم رهبری و با حضور پرشور 1600 خواهر طلبه از کل استان تهران در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد.
مثل عالم مثل درخت خرماست؛ باید در انتظار باشی چیزی از آن بر تو فرو ریزد
دو بال پرواز طلبه 21 اسفند 1394 11:53
علم و تقوا دو بال پرواز طلبه
برگزاری مراسم بزرگداشت دهه فجر با حضور حجت الاسلام نظری نماینده ولی فقیه سپاه حضرت سیدالشهداء تهران
در زیارت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در روز یک شنبه آمده است که: «السلام علیک یا ممتحنة امتحنک الله الذی خلقک قبلان یخلقک و کنت لما امتحنک به صابرة...[۱] سلام بر توای آزمایش شده، آن کس که تو را آفرید پیش از آن که تو را خلق کند آزمودت و تو در آن آزمایش بردبار و شکیبا بودی»
وداع جانسوز شهید مدافع حرم عباسعلی علیزاده با فرزندانش از خط مقدم عملیات در سوریه از پشت بیسیم، هنگامی که در محاصره ی تکفیری ها قرار گرفت.
در سوگ یاس کبود 21 اسفند 1394 11:3
این متن ادبی توسط خانم حمیده تبرائی از طلاب مدرسه علمیه باقرالعلوم علیه السلام نوشته شده است
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به سخنان برخی مسئولان مبنی بر اینکه باید با همه دنیا تعامل داشته باشیم، افزودند: باید با همه دنیا البته به جز امریکا و رژیم صهیونیستی ارتباط داشته باشیم اما باید بدانیم که دنیا منحصرِ در غرب و اروپا نیست.
جهاد و مبارزه جانانه و غریبانه ملت ایران در طول هشت سال دفاع مقدس با دشمنی که مورد حمایت بی دریغ شرق و غرب بود، بعنوان یک ارزش والا و یکی از مؤلفه های شخصیت ملت ایران باید حفظ و ارج نهاده شود ....امام خامنه ای
  • تعداد رکوردها : 16404