يکشنبه - 2020 فوريه 23 - 29 جمادي الثاني 1441 - 4 اسفند 1398
16535رکورد در مدت زمان 0.748ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رجب ماه تزکیه ورشد معنوی مدرسه علمیه حضرت ولی عصر (عج)
برگزاری پنجمین جلسه حلقه صالحین شهید نمر باقر النمر وشهید علم الهدی در مدرسه علمیه حضرت ولی عصر (عج)
برگزاری کلاس آشنایی با قرآن توسط واحد فرهنگی حوزه علمیه زهرای اطهر(سلام الله علیها)
یکی از برنامه های صبحگاهی مدرسه علمیه زهرای اطهر(سلام الله علیها) جلسات اخلاق با حضور استاد معزز سرکار خانم قندهاری می باشد.
واحد فرهنگی مدرسه علمیه زهرای اطهر(سلام الله علیها) در نظر دارد یک دوره سیر مطالعاتی کتب شهید مطهری(ره) با حضور استاد علی اوسط برگزار نماید.
سلسله جلسات راههای جذب و نفوذ با حضور استاد عزیزی در سالن اجتماعات مدرسه علمیه زهرای اطهر(سلام الله علیها) برگزار شد.
با توجه به افزایش روزافزون بر اهمیت سخن وری و حتی نگارش مقالات به زبان دیگر؛ لازم دیده شد که بر اهمیت آموزش زبان عربی به خصوص برای طلاب جوان؛ توجه شود.
اعتکاف تمرین دست جمعیِ عبادت فردی است. و یافتن گمشدۀ خویشتن در میان جمع. پس باید مراقب بود که در مسجد و در جمع مؤمنان، خودت را گم نکنی و تنها به دیگران مشغول نشوی که تازه باید خودت را پیدا کنی و از او جدا نشوی.
شیوه ای نوین در ارائه ی نگارش طرح اجمالی و تفصیلی؛ با استفاده از بیان روشمند آقای دکتر اخلاقی در 10 جلسه برای اساتید راهنما و مشاور حوزه های علمیه عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) و الزهرا شهرری(سلام الله علیها)
گروه «نوجوانان الغدیری» وابسته به سایت مدرسه علمیه الغدیر خواهران (تهران)؛ دارای بخشی به اسم «قرارهای ما» است که در این بخش تمام کسانی که عضو گروه هستند و یا تمایل دارند، تصمیم می گیرند تا به طور هماهنگ تعهد کنند که یک کار مشخصی را انجام بدهند..
  • تعداد رکوردها : 16535